Dohodnite si obhliadku
Alebo máte otázky?

Napíšte nám ich sem a my odpovieme ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
Virtuálna obhliadka
Pôdorys
Predaný

Doprajte svojej rodine bývanie v novostavbe rodinného domu so záhradou

Novostavba
|
Tehla
1.

Dobré napojenie do Bratislavy rozšírene aj o možnosť využitia železničnej zastávky Bernolákovo. Vlak ide každých 20 minút.

2.

Novo vybudovaná lokalita s detským ihriskom pre mladé rodiny a ich deti. Možnosť socializácie detí v rámci susedstva.

3.

Novostavba rodinného domu kolaudovaná v 2018 s vynikajúcou dispozíciou.

170000
/mesačne
Ľubica Diničová
, Váš osobný maklér
Poznámka makléra »
Kontaktovať makléra »
4 izbový
podlažný
104.8
m2
301
m2
Zariadený čiastočne
Novostavba

Poznáma makléra

Máme pomerne veľkú skupinu klientov, ktorým sme sprostredkovali kúpu domu potom, ako sa po prírastku do rodiny rozhodli pre bývanie v rodinnom dome. S odstupom času sa ich pýtame ako hodnotia tento životný krok a ich odpovede sú totožné. Nikdy by už nemenili.

Preto ak hľadáte bývanie v rodinnom dome ako nové zázemie pre rodinu v očakávaní nového prírastku alebo už s novorodeniatkom, tak bývanie v tejto tehlovej novostavbe len odporúčame. Pozemok je rozmerovo ideálny, aj so zastavanou plochou meria 301m2, čo nie je náročne na údržbu, no pohodlne zaparkujete dve autá a ostáva dostatok priestoru pre detské preliezačky.

Na pozemku tejto ponuky nájdete aj záhradný domček pre uskladnenie sezónneho náradia tak, aby ste z priestoru rodinného domu vyťažili maximum. Na pozemok prejdete rovno z obývacej izby alebo z rodičovskej spálne cez veľké otváracie okno. Denná časť s kuchyňou a rodičovská spálňa sú orientované na východ do záhrady.

Na západ sú orientované ostatné dve spálne bohatých rozmerov a celá dispozícia je rozumne prepojená spojovacou chodbou s prístupom do predsiene a kúpelne. Kúpelňa je extrémne priestranná a disponuje vaňou a aj sprchovým kútom. Môže to byť snáď lepšie? Okrem iného z predsiene s hlavným vchodom sa dostanete aj do technickej miestnosti, kde nájdete osadený kotol a druhú z dvoch toaliet. Dve toalety ako rodina oceníte.

Keď spomíname kotol v technickej miestnosti, tak vykurovanie rodinného domu je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom, ktorý ohrieva teplú vodu do podlahových rozvodov a rovnako aj teplú úžitkovú vodu. Mesačné náklady sa vďaka použitým materiálom a zateplenie fasády a strechy hýbu na prijateľných 100 eurách mesačne. Na tento náklad sa často zabúda a je dôležite poznať jeho kalkuláciu popri splátke hypotéky.

Samotný interiér je svieži a mladistvý. Dokonale zapadá do lokality a sme názoru, že sa v ňom nájde množstvo mladých ľudí s vkusom. Ako podlaha bola použitá laminátová plávajúca podlaha. Biele interiérové dvere a biela kuchyňa s ostrovčekom nechávajú vyniknúť ostnému hnuteľnému nábytku. Priestorom sa tak šíri pohoda a dobrá svetelnosť.

Ak máte psíka oceníte kompletne oplotený pozemok, ktorý zvyšuje aj kvalitu súkromia. Váš pobyt na záhrade a terase tak nebudú rušiť susedia a kaziť tak pohodu súkromnej chvíľky. Záhrada je založená formou trávnatého porastu s kompletnou úpravou terénu. Nemusíte tu tak investovať nič navyše. Polievanie a zavlažovanie Vám uľahčí vodovodný vývod do záhrady.

V blízkosti dve detské ihriská, škola, stredná škola a potravinové reťazce zastúpené značkami Lidl, Billa a Terno. Popri množstve chodníkov a cyklotrás tu nájdete aj cukráreň a občerstvenie. Čo na prechádzkach veľmi poteší. Záhradkárstvo, kvetinárstvo, lekár pre dospelých aj deti, pošta a ďalšie esenciálne prvky základnej infraštruktúry sú samozrejmosťou.

Čítať viac »

Pôdorys

No items found.

Prehľad parametrov

2018
Rok kolaudácie
Áno
Nie
Výťah
Zateplenie
Okná
Energetický certifikát
Na pozemku
Voda
Plyn
Na pozemku
Elektrina
Na pozemku
Iné vykurovanie
12.29
m2
Terasa
Zastavaná plocha
112
m2
Vonkajšie státie
Parkovanie

Virtuálna obhliadka

Video

Lokalita

Viac o lokalite

Bernolákovo

Preskúmať

Spýtajte sa

Ľubica Diničová

Realitný maklér
O mne

Neexistuje žiadny limit, ktorý by určil, akým dobrým sa môžeme stať. Každý maklér má potenciál stať sa excelentným maklérom počas svojej kariéry. Ja chcem byť takou pre Vás - pre ľudí.

Moje portfólio
Kontatný formulár

Napíšte mi svoje otázky alebo záujem o obhliadku. Budem sa tešiť.

Ďakujeme, maklér Vás bude kontaktovať.
Oops! Skúste znova prosím.

Mohlo by Vás zaujímať

Voľný
|

Bývajte pri jazere v Hrubej Borši len 10 minút od Senca a diaľnice D2.

Hrubá Borša
|
Dom
|
Novostavba
|
Tehla
Tehla
|
Novostavba
113000
4 izbový
96.47
m2
275
m2
Predaný
|

Vyskladajte si novostavbu inteligentného rodinného domu podľa seba. Dom D2

Miloslavov - časť Miloslavov
|
Dom
|
Novostavba
|
Tehla
Tehla
|
Novostavba
4 izbový
135
m2
616
m2
Voľný
|

Vyskladajte si novostavbu inteligentného rodinného domu podľa seba. Dom D4

Miloslavov - časť Miloslavov
|
Dom
|
Novostavba
|
Tehla
Tehla
|
Novostavba
219000
5 izbový
135
m2
748
m2