Dohodnite si obhliadku
Alebo máte otázky?

Napíšte nám ich sem a my odpovieme ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
Virtuálna obhliadka
Pôdorys
Voľný

Oáza v samom centre mesta Malacky. Interiér a letná kuchyňa, ktorú chcete vidieť.

Čiastočná rekonštrukcia
|
Tehla
1.

Záhrada, ktorú v centre mesta oceníte a je nenáročná údržbu. Je založená a nájdete tu dokonca jazierko, či letnú kuchyňu.

2.

Rodinný dom sa predáva kompletne a vkusne zariadený. Žiadna počiatočná investícia a prakticky okamžité bývanie.

3.

Štýlový kamenný poľovnícky salónik v záhrade, ktorý je ideálny na spoločenské udalosti či ako ateliér alebo pracovňa pre kreatívcov a manažérov..

329000
/mesačne
Miroslav Kocúr
, Váš osobný maklér
Poznámka makléra »
Kontaktovať makléra »
9 izbový
2
podlažný
295
m2
494
m2
Zariadený
Čiastočná rekonštrukcia

Poznáma makléra

Domy na adrese 1. Mája sú postavané na tichej a kľudnej ulici len 350 metrov od Kláštorného námestia, ktoré je súčasťou centra mesta Malacky. Ide o vyhľadávanú lokalitu, kde sa nie tak často objaví v predaji dom so záhradou.

V tomto prípade Vám však ponúkame jedinečný a nadštandardný 25 ročný tehlový dom po rekonštrukcii. Tá sa konala pred deviatimi rokmi a týkala sa najmä strechy a fasády. Rodinný dom už od ulice pôsobí udržiavaným dojmom, pričom sa k nemu pristupuje po záhradnom chodníku vydláždenom kamennou dlažbou, kamenným plotom a bránou s elektrickým otváraním. O závlahu trávnika sa stará automatická závlaha a okrem neho sa tu nachádzajú ešte nenáročné vždy zelené kry a stromy. Priestor záhrady oživuje jazierko s rybami.

Do domu sa vchádza cez hlavný vstup od ulice, ale častejśie budete využívať zadný vchod cez priestrannú prekrytú terasu so sedením a krbom. Tu sa ponúka na výber miestnosť so schodiskom z masívneho dreva, ktorým sa vychádza do podkrovia alebo chodba do dennej časti (obývacia izba o výmere úžasných 45m2 a oddelená kuchyňa s barovým sedením) s 2 spálňami, šatníkom, technickou miestnosťou, kúpelňou a oddelenou toaletou na prízemnom podlaží.

1NP - kompletne zariadené
Ponúka štukové omietky, dekoračné štuky, keramická dlažba, interiérové dvere z masívneho dreva. V rovnakom odtieni dreva aj masívny nábytok. V obývačke kachlová akumulačná pec. Vybavená kuchynská linka so všetkými zabudovanými spotrebičmi. Spálne s celoplošným kobercom a technická miestnosť s plynovým kotlom, ktorý ohrieva vodu do podlahových teplovodných rozvodov. Kúpelňa so sprchovým kútom aj vaňou. A poteší šatník, ktorý má rozmer štandardnej izby.

Podkrovie sa ponúka na realizáciu a vybudovanie dvojgeneračného bývania so samostatnou bytovou jednotkou v podkroví. Predurčuje ho na to aj jednoduchá možnosť oddelenia vstupu. Dsipozične pozostáva z otvorenej obývačky s kútom v juho západnej časti s prípravami na kuchýnsku linku. Aktuálny majiteľ s architektom to mali dômyselne premyslené, aby sa zachovala dobrá likvidita domu. Okrem toho sú tu 3 spálne, samostatná toaleta a kúpelňa so sprchovým kútom. V celom podkrový sú strešné okná.

Lovecký salónik - samostatná stavba v záhrade (klasifikovaná ako letná kuchyňa) je murovaná z kameňa s plechovou strechou. Štýlovo zariadená v poľovníckom štýle s krbom, a zariadenou kuchynkou z masívneho dreva. Novému majiteľovi sa ponúka ako ideálne riešenie domáceho pracoviska za súčasnej situácie, či ako dlhodobé kreatívne prostredie pre umelca. Tak ako rodinný dom aj salónik je kompletne klimatizovaný a o komfort je tu postarané aj kuchyňou.

Ak máte radi vyšší pocit bezpečia, potešia Vás bezpečnostné kamery. Neváhajte a dohodnite si obhliadku tohto rodinného domu, ktorý ma bezpochýb čo ponúknuť, ešte dnes.

Lokalita:
Nakoľko sa dom nachádza v centre nemusíte riešiť žiadny kompromis. Na pešo do pár minút je v okolí škola, škôlka, potraviny či stravovacie prevádzy. Prevádzky základných služieb od lekárni po kaderníctvo, banky a dokonca aj orgány verejnej správy ako je napríklad obecný úrad. Odporúčame absolvovať prechádzku pozdĺž Záhorackej ulice a Kláštorného námestia aby ste sa naozaj prevedčili.

Čítať viac »

Pôdorys

No items found.

Prehľad parametrov

1995
Rok kolaudácie
Zateplenie
cm
Okná
Energetický certifikát
Voda
Na pozemku
Plyn
Na pozemku
Elektrina
Na pozemku
Iné vykurovanie
Krb
Terasa
m2
Zastavaná plocha
249
m2
Parkovanie
Vonkajšie státie

Virtuálna obhliadka

Video

Lokalita

Viac o lokalite

Spýtajte sa

Miroslav Kocúr

Realitný maklér
O mne

Realitám sa venujem 10 rokov. Snažím sa maximalizovať spokojnosť klientov, či už jednotlivcov alebo developerov a s projektom osobnimakleri.sk chceme dať realitnej službe novú, modernú tvár.

Moje portfólio
Kontatný formulár

Napíšte mi svoje otázky alebo záujem o obhliadku. Budem sa tešiť.

Ďakujeme, maklér Vás bude kontaktovať.
Oops! Skúste znova prosím.

Mohlo by Vás zaujímať

Voľný
|

Oáza v samom centre mesta Malacky. Interiér a letná kuchyňa, ktorú chcete vidieť.

Malacky
|
Dom
|
Čiastočná rekonštrukcia
|
Tehla
Tehla
|
Čiastočná rekonštrukcia
329000
9 izbový
295
m2
494
m2
Voľný
|

Rodinný dom po rekonštrukcii v susedstve Stupavského parku

Stupava
|
Dom
|
Kompletná rekonštrukcia
|
Tehla
Tehla
|
Kompletná rekonštrukcia
243000
5 izbový
213.74
m2
652
m2
Voľný
|

V blízkosti Stupavského parku 7 izbový rodinný dom, pozemok 634 m2, 3 garáž. STUPAVA

Stupava
|
Dom
|
Kompletná rekonštrukcia
|
Tehla
Tehla
|
Kompletná rekonštrukcia
430000
7 izbový
406
m2
634
m2