No items found.
No items found.
No items found.

Oáza v samom centre mesta Malacky. Interiér a letná kuchyňa, ktorú chcete vidieť.

1.

Záhrada, ktorú v centre mesta oceníte a je nenáročná údržbu. Je založená a nájdete tu dokonca jazierko, či letnú kuchyňu.

2.

Rodinný dom sa predáva kompletne a vkusne zariadený. Žiadna počiatočná investícia a prakticky okamžité bývanie.

3.

Štýlový kamenný poľovnícky salónik v záhrade, ktorý je ideálny na spoločenské udalosti či ako ateliér alebo pracovňa pre kreatívcov a manažérov..

Cena nájmu

329000

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

329000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

Porovnať bankyhypo s výhodami
9 izbový
podlažia:
2
295
m2
Terasa
m2
Pozemok
494
m2
Zariadený
Čiastočná rekonštrukcia

Poznámka makléra

Domy na adrese 1. Mája sú postavané na tichej a kľudnej ulici len 350 metrov od Kláštorného námestia, ktoré je súčasťou centra mesta Malacky. Ide o vyhľadávanú lokalitu, kde sa nie tak často objaví v predaji dom so záhradou.

V tomto prípade Vám však ponúkame jedinečný a nadštandardný 25 ročný tehlový dom po rekonštrukcii. Tá sa konala pred deviatimi rokmi a týkala sa najmä strechy a fasády. Rodinný dom už od ulice pôsobí udržiavaným dojmom, pričom sa k nemu pristupuje po záhradnom chodníku vydláždenom kamennou dlažbou, kamenným plotom a bránou s elektrickým otváraním. O závlahu trávnika sa stará automatická závlaha a okrem neho sa tu nachádzajú ešte nenáročné vždy zelené kry a stromy. Priestor záhrady oživuje jazierko s rybami.

Do domu sa vchádza cez hlavný vstup od ulice, ale častejśie budete využívať zadný vchod cez priestrannú prekrytú terasu so sedením a krbom. Tu sa ponúka na výber miestnosť so schodiskom z masívneho dreva, ktorým sa vychádza do podkrovia alebo chodba do dennej časti (obývacia izba o výmere úžasných 45m2 a oddelená kuchyňa s barovým sedením) s 2 spálňami, šatníkom, technickou miestnosťou, kúpelňou a oddelenou toaletou na prízemnom podlaží.

1NP - kompletne zariadené
Ponúka štukové omietky, dekoračné štuky, keramická dlažba, interiérové dvere z masívneho dreva. V rovnakom odtieni dreva aj masívny nábytok. V obývačke kachlová akumulačná pec. Vybavená kuchynská linka so všetkými zabudovanými spotrebičmi. Spálne s celoplošným kobercom a technická miestnosť s plynovým kotlom, ktorý ohrieva vodu do podlahových teplovodných rozvodov. Kúpelňa so sprchovým kútom aj vaňou. A poteší šatník, ktorý má rozmer štandardnej izby.

Podkrovie sa ponúka na realizáciu a vybudovanie dvojgeneračného bývania so samostatnou bytovou jednotkou v podkroví. Predurčuje ho na to aj jednoduchá možnosť oddelenia vstupu. Dsipozične pozostáva z otvorenej obývačky s kútom v juho západnej časti s prípravami na kuchýnsku linku. Aktuálny majiteľ s architektom to mali dômyselne premyslené, aby sa zachovala dobrá likvidita domu. Okrem toho sú tu 3 spálne, samostatná toaleta a kúpelňa so sprchovým kútom. V celom podkrový sú strešné okná.

Lovecký salónik - samostatná stavba v záhrade (klasifikovaná ako letná kuchyňa) je murovaná z kameňa s plechovou strechou. Štýlovo zariadená v poľovníckom štýle s krbom, a zariadenou kuchynkou z masívneho dreva. Novému majiteľovi sa ponúka ako ideálne riešenie domáceho pracoviska za súčasnej situácie, či ako dlhodobé kreatívne prostredie pre umelca. Tak ako rodinný dom aj salónik je kompletne klimatizovaný a o komfort je tu postarané aj kuchyňou.

Ak máte radi vyšší pocit bezpečia, potešia Vás bezpečnostné kamery. Neváhajte a dohodnite si obhliadku tohto rodinného domu, ktorý ma bezpochýb čo ponúknuť, ešte dnes.

Lokalita:
Nakoľko sa dom nachádza v centre nemusíte riešiť žiadny kompromis. Na pešo do pár minút je v okolí škola, škôlka, potraviny či stravovacie prevádzy. Prevádzky základných služieb od lekárni po kaderníctvo, banky a dokonca aj orgány verejnej správy ako je napríklad obecný úrad. Odporúčame absolvovať prechádzku pozdĺž Záhorackej ulice a Kláštorného námestia aby ste sa naozaj prevedčili.

Rok kolaudácie
1995
Výťah
Áno
Materiál
Tehla
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Plynový kotol
Pivnica
m2
Mediátor
Podlahové teplovodné
Doplnkové
Krb
Plyn
Na pozemku
Obecná voda
Na pozemku
Kanalizácia
Na pozemku
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Vonkajšie státie
No items found.
Aktivity
Mesto poskytuje viaceré možnosti kultúrneho a športového vyžitia, ako aj relaxu.
Potraviny
Nájdete tu všetky väčšie obchodné reťazce (Billa, Tesco, Lidl, Kaufland..).
Zdravotné služby
O Vaše zdravie sa starajú 4 zdravotné strediská priamo v Malackách.
Školy
Dostupné sú jasle, materská škola, základná škola a gymnázium. Vaše deti nemusia nikam dochádzať.
Spojenie MHD
Vďaka pravidelným autobusovým a vlakovým linkám sa plnohodnotne dostanete do Bratislavy aj bez auta.
Vzdialenosť do centra
Centrum Bratislavy je vzdialené 37km, cesta autom vám zaberie 25-35 minút.
Teraz najvýhodnešie
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
0.5
%
úroková sadzba
od
239
mesačná splátka
0.6
%
úroková sadzba
od
243
mesačná splátka
0.69
%
úroková sadzba
od
246
mesačná splátka
0.8
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
0.79
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
Pre zobrazenie splátky otočte smartphone
Viac o lokalite a ešte viac ponúk
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.