No items found.
No items found.

Skrytý poklad na Družstevnej v Rovinke v podobe 5 izbového rodinného domu.

1.

Príprava na SMART dom s inteligentnou elektroinštaláciou.

2.

Dokončený holodom, stačí si splniť predstavy o štandarde.

3.

Nadštandardné dispozičné riešenie až s piatimi izbami.

Cena nehnuteľnosti

319000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

Porovnať bankyhypo s výhodami
5 izbový
1
podlažia
204
m2
m2
balkón nie
Terasa
10
m2
Pozemok
711
m2
Holodom
Novostavba

Poznámka makléra

Ponuka novostavieb rodinných domov s 3 alebo 4 izbami je dostatočná. Ale čo keď potrebujete nadštandardný rodinný dom s výmerou atakujúcou 200m2 a s aspoň piatimi izbami a dostatkom priestoru? To je už ťažší oriešok.

Preto Vás potešíme touto ponukou holodomu, ktorý tieto požiadavky dokonale spĺňa a navyše má aj pozemok o výmere viac ako 700 metrov štvorcových.

Dom je dokončený do štádiu holodom s kompletnými prípravami na exteriérové žalúzie a klimatizácie vo všetkých izbách. Samozrejmosťou je príprava na elektrický kotol s rozvodmi teplovodného podlahového kúrenia, príprava na kuchynskú linku a aj kuchynský ostrov.

Čo však nebýva štandardom a teší sa rastúcej popularite je inteligentná elektroinštalácia. Tá dokáže regulovať a optimalizovať prevádzku domu po stránke spotreby energii a jej nákladovosti. Rovnako umožňuje dom ovládať na diaľku alebo si nastaviť inteligentné automatické procesy ako napríklad zapnutie vykurovania keď dom zaznamená, že ste vyrazili z práce domov, či vypnutie klímy pri otvorení okna a mnoho ďalšieho. Slušné nie?

Po technickej stránke nosných stavebných materiálov sa použila tehla vyplnená izoláciou, vonkajšia izolácia je realizovaná polystyrénom o hrúbke 100mm. Strecha betónovou strešnou krytinou sa zateplila fúkanou strešnou izoláciou a steny v interiéry boli ešte upravené sadrokartónom. Benefitom je už hotový krb v obývačke, plastové okná 3sklo značky AG, pričom v obývacej časti sa použil posuvný portál ako východ na prestrešenú terasu hliníkovej konštrukcie. Bezpečnostné vstupné dvere sú rovnako z hliníka.

Atypom sú vysoké stropy, ktoré chválime, pričom v obývacej časti dosahujú až 3.58m. Vo zvyšnej časti domu sú na úrovni 2.7 metra. V dennej časti sa efekt vysokého stropu dosiahol priznaním stropu až pod strechu.

Dispozične tento rodinný dom dostáva od nás hodnotenie na výbornú. Najmä pre dvojgaráž s elektrickou bránou a so vstupom suchou nohou do domácnosti cez zádverie a chodbu, ktorá sa člení na dva smeri. Ten hlavný Vás volá do priestrannej obývačky s východom na terasu a kuchynským kútom so špajzou. Druhý je riešený odbočkou a dodáva tak súkromie nočnej časti so samostatnou toaletou a umývadlom, štyrmi spálňami (jedna s vlastným šatníkom), kúpelňou s toaletou (vybavený aj sprchovým kútom a aj vaňou) a technickou miestnosťou (disponuje svetlíkom).

Pozemok je vyrovnaný a oplotení. Umiestnenie rodinného domu s výmerou zastavanej plochy 226 m2 je ideálne a kompletne prechodné po všetkých stranách. Prestrešená terasa o výmere 10m2 ponúka využitie aj pri najostrejšom slnku. Dom je aktuálne vedený ako rozostavaný a bude sa kolaudovat už na nového majitela.

Ak teda hladáte ďom ktorý spĺňa nadštandardné dispozičné a technické požiadavky no zároveň ponúka možnosť individualizácie interiéru podla vlastného gusta bez rekonštrukcii, ste na správnom mieste.

Rok kolaudácie
2020
Výťah
Áno
Materiál
Tehla
Vlastné vykurovanie
Kotol elektrický
Vlastné vykurovanie
Pivnica
m2
Plyn
Obecná voda
Na pozemku
Kanalizácia
Na pozemku
Mediátor
Podlahové teplovodné
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Garáž
No items found.
Aktivity
Môžete využiť blízkosť jazier, vodnej zdrže, alebo hrádze.
Potraviny
Nájdete tu viaceré obchody s potravinami, farmárskymi produktmi, ako aj bezobalový obchodík.
Zdravotné služby
K dispozícii je lekáreň a zdravotné služby pre dospelých, deti a dorast.
Školy
Nachádza sa tu materská a aj základná škola.
Spojenie MHD
Autobusy Slovak Lines premávajú v hlavných časoch až 3x za hodinu.
Vzdialenosť do centra
Bratislava je vzdialená 16 km, Šamorín 10 km.
Teraz najvýhodnešie
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
0.5
%
úroková sadzba
od
239
mesačná splátka
0.6
%
úroková sadzba
od
243
mesačná splátka
0.69
%
úroková sadzba
od
246
mesačná splátka
0.8
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
0.79
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
Pre zobrazenie splátky otočte smartphone
Viac o lokalite a ešte viac ponúk
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.