No items found.
No items found.

Rodinný dom s 5 izbami pri parku v Mojmírovciach na kľudnej ulici.

1.

Kľudná ulica v peknej časti Mojmíroviec s výhľadom na park a dedinu.

2.

Priestranný pozemok v krásnom prostredí udržiavaných záhrad a viníc.

3.

Dom vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, dispozícia nás očarila.

Cena nehnuteľnosti

119900€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

Porovnať bankyhypo s výhodami
5 izbový
2
podlažia
159
m2
m2
balkón nie
Terasa
39
m2
Pozemok
2619
m2
Zariadený
Pôvodný

Poznámka makléra

Ak hľadáte rodinný dom s dostatočnou výmerou a počtom izieb na pozemku s dobrou výmerou v dostupnej vzdialenosti Nitry, tak je Vaše hľadanie u konca. Tento rodinný dom postavený v roku 1973 je udržiavaný, bez vlhkosti a netypickej architektúry s ustúpeným druhým nadzemným podlažím, ktoré vytvorilo priestor pre terasu o celkovej výmere 39m2.

Dom sa dokonale hodí na rekonštrukciu, pričom s odhadovaným rozpočtom do 50.000€, z neho vyčaríte krásne a moderné bývanie. Hlavným ťahúňom je terasa s výhľadom na celé Mojmírovce. Dvor, ktorý vznikol zastavanou plochou tvaru L, ponúka súkromie a v tieni troch veľkých smrekov sme si tu aj my radi posedeli. Poteší aj východ z aktuálne letnej kuchyne (tá je jediná podpivničená).

Najväčšou devízou ponuky je obrovský pozemok. Pozdĺž pozemku je alej z jabloní a za garážou, ktorú si vieme predstaviť ako ateliér či domácu kanceláriu, je malá prístavba na hospodárske účely. Na pozemku sú vysadené už odrastené stromy a marhuľe. V zadnej časti pozemku je momentálne len lúka, ale z oboch strán je lemovaná udržiavanými viničmi a ovocnými sadmi.

Po technickej stránke sú nosné a obvodové muriva postavené z pórobetónových kvádrov Porfix. V celom dome sú pôvodné drevené dvojokná aj s exteriérovými žalúziami (fungujúcimi), pričom dom už pôvodný obyvatelia nestihli odizolovať. Strecha je prekrytá asfaltovou izoláciou a v roku 2011 bol menený nový plynový kotol (značky Protherm) a o rok neskôr aj nové radiátory. Dom je napojený na obecný vodovod a kanalizáciu, čo mu pridáva na hodnote. Na pozemku je kopaná studňa do hĺbky cca 13m, avšak sa už dlhšie nepoužíva.

Dispozične sa hlavný vstup nachádza na strane od ulice, pričom vstupujete do priestrannej vstupnej chodby. Z nej sa vchádza do izby (hosťovská alebo pracovňa, prípadne možnosť prerobiť na kuchyňu) s výhľadom do záhrady, kúpelňa so sprchovým kútom po pravici, dve väčšie izby orientované na západ do ulice (po ľavici). Z chodby je prechod do podpivničenej časti domu, kde sa nachádza letná kuchyňa s východom do záhrady a komora s prechodom do pivnice, kde sa nachádza technická miestnosť a vínna pivnička (o celkovej výmere 12m2).

Na druhom podlaží sa nachádzajú dve priestranné spálne pozdĺž ktorých sa tiahne veľká terasa o výmere 39m2. Pri schodoch je väčší priestor s prívodmi vody a odpadu, teda je možné dobudovať na poschodí aj druhú potrebnú kúpelňu. Ak máte záume o dvojgeneračné bývanie aj s rodičmi, tak sa tu s prehľadom dá vybudovať krásna a presvetlená kuchyňa.

Tento skvost má jednoznačne čo ponúknuť a v kombinácii s odborníkmi z neho dokážete vytvoriť naozaj moderné bývanie len 15 minút od Nitry, pre svoju rodinu.

Lokalita:
Obec Mojmírovce, ležiace 14 km južne od Nitry, je bývalým mestečkom s bohatou históriou, v minulosti známe aj ako vinárska obec. V súčasnosti ju poznáme najmä vďaka kaštieľu Mojmírovce, no ide o veľmi príjemné miesto nielen na jednodňovú návštevu, ale aj bývanie.

Skutočným benefitom je kľudná ulica, ktorá je čiastočne aj slepou ulicou, je zakončená nespevnenou cestou. Autobusová stanica sa nachádza len 400 metrov od domu s priamym napojením do Nitry. Deti teda rozvážať nemusíte a v prípade dvojgeneračného bývania dopraje toto spojenie samostatnosť aj rodičom, ak už nešoférujú.

Rok kolaudácie
1973
Výťah
Áno
Materiál
Tehla
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
12
m2
Plyn
Na pozemku
Obecná voda
Na pozemku
Kanalizácia
Na pozemku
Mediátor
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Garáž
No items found.
Aktivity
Vo voľnom čase sa môžete zrelaxovať v neďalekých termálnych kúpeľoch.
Potraviny
Na námestí nájdete predajňu Coop Jednota, pekáreň či mäsiarstvo.
Zdravotné služby
V obci ordinuje všeobecný, detský a zubný lekár. K dispozícii je aj lekáreň.
Školy
V obci je materská škola, základná škola, aj odborné učilište.
Spojenie MHD
V Mojmírovciach sa nachádzajú viaceré zástavky prímestských autobusov. Linky premávajú pravidelne.
Vzdialenosť do centra
Centrum Nitry je vzdialené 15 km, autom sa tam dostanete za menej ako 20 min.
Teraz najvýhodnešie
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
0.5
%
úroková sadzba
od
239
mesačná splátka
0.6
%
úroková sadzba
od
243
mesačná splátka
0.69
%
úroková sadzba
od
246
mesačná splátka
0.8
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
0.79
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
Pre zobrazenie splátky otočte smartphone
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Mojmírovce

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.