Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie
No items found.
No items found.
No items found.
Aj tento dom sa predal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce
chcem predať
Aj tento dom sa prenajal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce eur
chcem predať

Vysoké stropy, vkusne zariadený a len 6 minút od Senca. Rodinný dom, ktorý si zamilujete.

1.

Kvalitný rodinný dom s garážou, vynikajúcou dispozíciou a vysokými stropmi v dennej časti.

2.

Tichá ulica v malej obci Hrubý Šúr vzdialená od kompletnej vybavenosti Senca len na 6 minú autom.

3.

Ideálna výmera záhrady cez 4 áre s vybudovanou terasou, prestrešením a záhradnym domčekom.

Cena nájmu

235000

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

235000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

/mesačne

Porovnať banky

Dom sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Dom sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to
4 izbový
Podlažia
1
Podlahová pl.
98.15
m2
Terasa
+
17.85
m2
Pozemok
526
m2
Zastavaná pl.
116
m2
Zariadený
Novostavba
Garáž
+
m2

Poznámka makléra

Dnes Vám ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu postavenom na oplotenom pozemku o celkovej výmere 526m2. Stavebným prvkom je tehla a zateplenie je riešené polystyrénovým systémom o hrúbke 10cm. Strechu je krytá pálenou krytinou Bramac, pričom ju nesie drevený krov.

Na rozdiel od dnes často používaných väzníkových systémov, má tento systém niekoľko benefitov. Okrem toho, že sa dá spochôdzniť a využívať ako ukladací priestor, tak je tomu aj v tomto prípade - stredom pochôdzna povala. Umožňuje priznanie tejto štruktúry až po samotnú strechu a v tomto prípade sa dosiahol krásny efekt priestrannej dennej časti, ktorý dodal tomuto bývaniu unikátnosť.

Benefitom je aj kuchynský kút s plnohodnotným jedálenskym stolom, pričom linka tvaru L je vybavená všetkými spotrebičmi, značky Siemens a Amica. Praktická potravinová komora je dostatočné priestranná aby sa sem vošla aj aktuálne umiestnená chladnička. Dispozičné riešenie hodnotíme veľmi prakticky a ocení ho každý kuchár. Čerešničkou na torte je plynová rúra, s ktorou ide pečenie od ruky.

Nočná časť, ktorá pozostáva z 3 spálni (aktuálne 1 manželská a 2 detské) je šikovne oddelená od tej dennej, pričom dve spálne sú orientované do záhrady (SV) a jedna na južnú stranu. Komfortu bývania prispieve drevená podlaha a do prírodna ľadená kúpelňa oddelená od toalety, s priestranným sprchovým kútom.

Po technologickej stránke uspokojíme aj náročnejších klientov. Vykurovanie je riešené plynovým kondenzačným kotlom, ktorý ohrieva vodu do radiátorov a rovnako aj teplú úžitkovú vodu. Atmosféru si doprajete ohníkom v krásnych kachliach, ktoré sú stredobodom pozornosti v obývacej miestnosti a do konca, disponujú výmenníkom a zohrejú Vám vodu do radiátorov.

Naopak, počas horúceho leta vychladíte interiér klimatizácačnou jednotkou. Posedenie na terase je prestrešené a tak nehrozí prehrievanie dennej časti v letných mesiacoch. S priamym prístupom z obývacej časti je to raj na zemi.

Rodinný dom disponuje kompletným inžinierskym napojením, absentuje len kanalizácia, ktorá je suplovaná septikom o kapacite 12 kubických metrov.

Založená záhrada a upravený exteriér rodinného domu nevyžaduje už žiadnu ďalšiu investíciu, nájdete tu dokonca aj záhradný domček, či moderné múrované vyvýšené záhony pre pestovanie zeleniny. Obrovským plusom je súkromie, nakoľko sa na severnej strane nechádza žiadna výstavba, iba pole. Na západnej a južnej strane hraničí pozemok s ulicou, takže jediného suseda máte na východnej strane.

Do potravín (Coop jednota) môžete s kľudom poslať aj deti, nakoľko sú dostatočne blízko. Športovo deti zabavíte na detskom či futbalovom  ihrisku. K miestnemu jazeru je to 16 minút peši a poteší aj materská škôlka.

Hrubý šúr sa nachádza len 6 minút autom od Senca a drvivú vätčšinu služieb a prevádzok si miestny obyvateľia vybavjú práve tu. V prípade detí je výhodou frekventovaná prímestká doprava, ktorá im dopraje samostatnosť a nezávislosť. Ak pracujete v Bratislave tak denne budete vyúživať dobré napojenie na D1, prípadne sa môžete vydať aj po starej Seneckej ceste.

Tento rodinný dom má nepochybne čo ponúknuť a bude horúcim kandidátom na zozname mnohých mladých rodín hľadajúcich kvalitnú, vybavenú a modernú stavbu vo vynikajúcej lokalite.

Čítať ďalej
Rok kolaudácie
2014
Posledná rekonštrukcia
Materiál
Tehla
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Plynový kotol
Pivnica
m2
Mediátor
Radiátory
Doplnkové
Klimatizácia
Plyn
Na pozemku
Obecná voda
Na pozemku
Kanalizácia
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Garáž
Krb
Áno
Klimatizácia
Áno
No items found.
Aktivity
Potraviny
Zdravotné služby
Školy
Spojenie MHD
Vzdialenosť do mesta
Teraz najvýhodnešie
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
0.5
%
úroková sadzba
od
239
mesačná splátka
0.6
%
úroková sadzba
od
243
mesačná splátka
0.69
%
úroková sadzba
od
246
mesačná splátka
Pre zobrazenie splátky otočte smartphone

Hypotéka s výhodami

Ku každému plánu financovania nehnuteľnosti získate znalecký posudok ZADARMO a kontrolu zmlúv ak nehnuteľnosť kúpite inde.

Mám záujem
Dom sa predáva v rámci projektu

Viac o projekte

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.