Dohodnite si obhliadku
Alebo máte otázky?

Napíšte nám ich sem a my odpovieme ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
Virtuálna obhliadka
Pôdorys
Voľný

Bývajte pri jazere v Hrubej Borši len 10 minút od Senca a diaľnice D2.

Novostavba
|
Tehla
1.

V susedstve, len 300 metrov od novostavby tohto rodinného domu, sa buduje umelé štrkovisko pre účely relaxu miestnych obyvateĺov.

2.

Novo vybudovaná lokalita v rámci obce s dobrou infraštruktúrou služieb. Je tu takmer všetko, od Fitness po materskú škôlku, či obchod s rôznym tovarom

3.

Dobrá dostupnosť do Bratislavy, napojením sa na diaľnicu D1 (ktorá sa po dokončení nového obchvatu D4R7 odľahčí) alebo po starej seneckej ceste.

113000
/mesačne
Ľubica Diničová
, Váš osobný maklér
Poznámka makléra »
Kontaktovať makléra »
4 izbový
1
podlažný
96.47
m2
275
m2
Holodom
Novostavba

Poznáma makléra

Táto novostavba rodinného domu s dvoma bytovými jednotkami predstavuje moderný a populárny štandard výstavby v satelitoch obcí. Okrem kvality samotnej stavby je dobré sa zamerať aj na okolie, do ktorého bola umiestnená. V tomto prípade nezaostávame ani v jednom.

Po technickej stránke poteší, že ako nosný stavebný prvok sa použila tehla v kombinácii so zateplením EPS systémom (polystyrén). Dvojitá deliaca stena medzi bytovými jednotkami sa posilnila ešte o zvuk izolujúci sadrokartón. Komfort bývania rodinného domu, je teda garantovaný. Strešný systém používa klasiku väzníkového dreveného krovu sedlovej strechy. Väzníkový systém neumožňuje zobytniť podkrovie, ale poskytuje praktický úložný priestor a preto stavebník myslel aj na prístup do podkrovia, ktorý zrealizoval sklápacím schodiskom. Nadštandardne veľké okná sú dodané firmou slovaktual a ide o plastové izolačné 3 sklo.

Vykurovanie je zabezpečené elektrickým podlahovým roštom s termostatom v každej izbe a možnosťou zónovej regulácie. Na ohrev teplej úžitkovej vody sa používa elektrický bojler.

Vďaka kombinácii použitých materiálov a voľby vykurovacieho systému spadá stavba do energetického certifikátu A1 a tak ušetrí popri splátke za hypotéku Vašu peňaženku o nemalé peniaze na mesačných prevádzkových nákladoch.

Po stránke inžinierskych sieti je dom napojený na elektrinu, obecnú vodu pričom o splaškové vody sa stará septik (žumpa). Okrem toho je nvosotavba napojená aj na optický kábel, ktorý je privedený v tejto novej lokalite. Pozemok je oplotený a zrovnaný, ostáva už len založiť záhradu vo forme kobercového trávnika a nenáročných zelených tují pri plote.

V dispozícii rodinného domu sa Vy a Vaša rodina nájdete. Okrem 3 plnohodnotných spálni, kde jedna je orientovaná na S do ulice a dve sú orientované J do záhrady, je tu priestranná denná časť, s možnosťou priemho vstupu do záhrady, o celkovej výmere až 34m2. Spálne majú zdravých 11.5m2 s nadštandardným presvetleným vďaka veľkoformátovým oknám. Kuchynský kút zdieľa výmeru s obývacou izbou a ponúka sa na realizáciu kuchyne do tvaru písmena U s moderným barovým sedením.

Rodinný dom sa ponúka v stave holodomu s možnosťou dokončenia do štandardu na základe individuálneho nacenenia. Vo verzii holodom sú nachystané vývody a odpady v kúpelni, kde sa počíta s vaňou a dvojumývadlom. V samostatnej toalete je nachystaný závesný systém Geberit. Podlahy budú dokončené do finálneho poteru a rovnako aj steny do stavu stierky so základným náterom. Uzatvorené budú aj stropy s náterom.

Aby ste sa mohli nasťahovať zostáva dokončiť nasledovné: podlahy, obklady a dlažba v kúpelniach, osadenie sanity v kúpelni a na toalete, osadenie zárubni a dverí. Verzia štandard ktorá zahŕňa tieto práce môže byť zahrnutá v kúpnej cene a prefinancovaná bankou. Prípadne si môžete dokončiť dom na vlastnú päsť a kúpiť ho v stave holodomu.

Lokalita:

Hrubá Borša je malá obec v blízkosti Senca, známa hlavne vďaka veľkému golfovému ihrisku Greenresort. No v posledných rokoch zažíva prisťahovalecký boom, pretože láka kľudným bývaním v okolí krásnej prírody a blízkosťou k Bratislave, Trnave či Sencu. Obec je vzdialená 7 km od Senca a 40 km od centra Bratislavy. Cesta autom do Bratislavy trvá prijateľných 30 minút. O niečo bližšie sa nachádza Trnava (30km), autom vzdialená tiež cca 30 minút. Do Bratislavy premáva aj priame autobusové spojenie, cesta na AS Mlynské Nivy trvá 47 minút, autobus premáva viackrát denne. Alternatívou je prestúpiť v Senci na vlak, ktorým ste na hlavnej stanici pohodlne za 27 minút.

Čítať viac »

Pôdorys

No items found.

Prehľad parametrov

2020
Rok kolaudácie
Zateplenie
cm
3 sklo 3 komorové
Okná
A
Energetický certifikát
Voda
Na pozemku
Plyn
Elektrina
Na pozemku
Iné vykurovanie
Terasa
11.7
m2
Zastavaná plocha
102
m2
Parkovanie
Vonkajšie státie

Virtuálna obhliadka

Video

Lokalita

Viac o lokalite

Hrubá Borša

Preskúmať

Spýtajte sa

Ľubica Diničová

Realitný maklér
O mne

Neexistuje žiadny limit, ktorý by určil, akým dobrým sa môžeme stať. Každý maklér má potenciál stať sa excelentným maklérom počas svojej kariéry. Ja chcem byť takou pre Vás - pre ľudí.

Moje portfólio
Kontatný formulár

Napíšte mi svoje otázky alebo záujem o obhliadku. Budem sa tešiť.

Ďakujeme, maklér Vás bude kontaktovať.
Oops! Skúste znova prosím.

Mohlo by Vás zaujímať

Voľný
|

Oáza v samom centre mesta Malacky. Interiér a letná kuchyňa, ktorú chcete vidieť.

Malacky
|
Dom
|
Čiastočná rekonštrukcia
|
Tehla
Tehla
|
Čiastočná rekonštrukcia
329000
9 izbový
295
m2
494
m2
Voľný
|

Rodinný dom po rekonštrukcii v susedstve Stupavského parku

Stupava
|
Dom
|
Kompletná rekonštrukcia
|
Tehla
Tehla
|
Kompletná rekonštrukcia
243000
5 izbový
213.74
m2
652
m2
Voľný
|

V blízkosti Stupavského parku 7 izbový rodinný dom, pozemok 634 m2, 3 garáž. STUPAVA

Stupava
|
Dom
|
Kompletná rekonštrukcia
|
Tehla
Tehla
|
Kompletná rekonštrukcia
430000
7 izbový
406
m2
634
m2