No items found.
No items found.
No items found.
Aj tento dom sa predal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce
chcem predať
Aj tento dom sa prenajal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce eur
chcem predať

Bývajte pri jazere v Hrubej Borši len 10 minút od Senca a diaľnice D2.

1.

V susedstve, len 300 metrov od novostavby tohto rodinného domu, sa buduje umelé štrkovisko pre účely relaxu miestnych obyvateĺov.

2.

Novo vybudovaná lokalita v rámci obce s dobrou infraštruktúrou služieb. Je tu takmer všetko, od Fitness po materskú škôlku, či obchod s rôznym tovarom

3.

Dobrá dostupnosť do Bratislavy, napojením sa na diaľnicu D1 (ktorá sa po dokončení nového obchvatu D4R7 odľahčí) alebo po starej seneckej ceste.

Cena nájmu

113000

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

113000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Cena nehnuteľnosti

113000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Dom sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Dom sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to
4 izbový
Podlažia
1
Podlahová pl.
96.47
m2
Terasa
+
11.7
m2
Pozemok
275
m2
Zastavaná pl.
102
m2
Holodom
Novostavba
Garáž
+
m2

Poznámka makléra

Táto novostavba rodinného domu s dvoma bytovými jednotkami predstavuje moderný a populárny štandard výstavby v satelitoch obcí. Okrem kvality samotnej stavby je dobré sa zamerať aj na okolie, do ktorého bola umiestnená. V tomto prípade nezaostávame ani v jednom.

Po technickej stránke poteší, že ako nosný stavebný prvok sa použila tehla v kombinácii so zateplením EPS systémom (polystyrén). Dvojitá deliaca stena medzi bytovými jednotkami sa posilnila ešte o zvuk izolujúci sadrokartón. Komfort bývania rodinného domu, je teda garantovaný. Strešný systém používa klasiku väzníkového dreveného krovu sedlovej strechy. Väzníkový systém neumožňuje zobytniť podkrovie, ale poskytuje praktický úložný priestor a preto stavebník myslel aj na prístup do podkrovia, ktorý zrealizoval sklápacím schodiskom. Nadštandardne veľké okná sú dodané firmou slovaktual a ide o plastové izolačné 3 sklo.

Vykurovanie je zabezpečené elektrickým podlahovým roštom s termostatom v každej izbe a možnosťou zónovej regulácie. Na ohrev teplej úžitkovej vody sa používa elektrický bojler.

Vďaka kombinácii použitých materiálov a voľby vykurovacieho systému spadá stavba do energetického certifikátu A1 a tak ušetrí popri splátke za hypotéku Vašu peňaženku o nemalé peniaze na mesačných prevádzkových nákladoch.

Po stránke inžinierskych sieti je dom napojený na elektrinu, obecnú vodu pričom o splaškové vody sa stará septik (žumpa). Okrem toho je nvosotavba napojená aj na optický kábel, ktorý je privedený v tejto novej lokalite. Pozemok je oplotený a zrovnaný, ostáva už len založiť záhradu vo forme kobercového trávnika a nenáročných zelených tují pri plote.

V dispozícii rodinného domu sa Vy a Vaša rodina nájdete. Okrem 3 plnohodnotných spálni, kde jedna je orientovaná na S do ulice a dve sú orientované J do záhrady, je tu priestranná denná časť, s možnosťou priemho vstupu do záhrady, o celkovej výmere až 34m2. Spálne majú zdravých 11.5m2 s nadštandardným presvetleným vďaka veľkoformátovým oknám. Kuchynský kút zdieľa výmeru s obývacou izbou a ponúka sa na realizáciu kuchyne do tvaru písmena U s moderným barovým sedením.

Rodinný dom sa ponúka v stave holodomu s možnosťou dokončenia do štandardu na základe individuálneho nacenenia. Vo verzii holodom sú nachystané vývody a odpady v kúpelni, kde sa počíta s vaňou a dvojumývadlom. V samostatnej toalete je nachystaný závesný systém Geberit. Podlahy budú dokončené do finálneho poteru a rovnako aj steny do stavu stierky so základným náterom. Uzatvorené budú aj stropy s náterom.

Aby ste sa mohli nasťahovať zostáva dokončiť nasledovné: podlahy, obklady a dlažba v kúpelniach, osadenie sanity v kúpelni a na toalete, osadenie zárubni a dverí. Verzia štandard ktorá zahŕňa tieto práce môže byť zahrnutá v kúpnej cene a prefinancovaná bankou. Prípadne si môžete dokončiť dom na vlastnú päsť a kúpiť ho v stave holodomu.

Lokalita:

Hrubá Borša je malá obec v blízkosti Senca, známa hlavne vďaka veľkému golfovému ihrisku Greenresort. No v posledných rokoch zažíva prisťahovalecký boom, pretože láka kľudným bývaním v okolí krásnej prírody a blízkosťou k Bratislave, Trnave či Sencu. Obec je vzdialená 7 km od Senca a 40 km od centra Bratislavy. Cesta autom do Bratislavy trvá prijateľných 30 minút. O niečo bližšie sa nachádza Trnava (30km), autom vzdialená tiež cca 30 minút. Do Bratislavy premáva aj priame autobusové spojenie, cesta na AS Mlynské Nivy trvá 47 minút, autobus premáva viackrát denne. Alternatívou je prestúpiť v Senci na vlak, ktorým ste na hlavnej stanici pohodlne za 27 minút.

Čítať ďalej
Rok kolaudácie
2020
Posledná rekonštrukcia
Materiál
Tehla
Vlastné vykurovanie
Odporové podlahové
Vlastné vykurovanie
Pivnica
m2
Mediátor
Plyn
Obecná voda
Na pozemku
Kanalizácia
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Vonkajšie státie
Okná
Plastové 8 komorové
Krb
Áno
Vykurovanie
Tepelné čerpadlo
No items found.
Aktivity
Množstvo príležitostí na športové aktivity a relax (golf, jazda na koni, cyklistika, fitness...)
Potraviny
V obci sa nachádza jedna menšia predajna s potravinami, nájdete tu ale všetko potrebné.
Zdravotné služby
Zdravotné služby Vám poskytne okresné mesto Senec.
Školy
V súčasnosti tu nájdete obecnú aj súkromnú anglickú MŠ, väčšie deti musia dochádzať do Senca.
Spojenie MHD
Pravidelná priama autobusová linka do centra BA, možnosť prestupu na vlak v Senci.
Vzdialenosť do mesta
Dom sa predáva v rámci projektu

Viac o projekte

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Hrubá Borša

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.