No items found.
No items found.

Miloslavov - Nový Miloslavov

Viac o projekte

Novostavba rodinného domu tvaru L s ideálnym pozemkom a dispozíciou.

1.

Novo vybudovaná časť Miloslavova s dobrou polohou a kvalitným zázemím služieb a možností na aktívny či pasívny relax.

2.

Novostavba s dokonalou dispozíciou kde je nočná a denná časť šikovne oddelená, pričom obe majú prístup na terasu a záhradu.

3.

Možnosť vyhotovenia aj do štandardu so širokou paletou materiálov na výber a prefinancovaním formou hypotéky.

Cena nájmu

199900

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

199900€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

Porovnať bankyhypo s výhodami
4 izbový
podlažia:
1
110.63
m2
m2
balkón nie
Terasa
m2
Pozemok
648
m2
Holodom
Holodom

Poznámka makléra

Miloslavov, a konkrétne jeho nová časť Miloslava, za posledné obdobie zaznamenala veľký rozmach do počtu nových rodinných domov a celkového záujmu o bývanie v tejto lokalite. Zo začiatku tu absentovala infraštruktúra, ale dnes sa tu kolauduje už nové obchodné centrum ako reakcia developerov na dopyt obyvateľov.

Len 500 metrov od tejto výstavby je autobusová zastávka so spojmi do Bratislavy, ktoré premávajú každú pol hodinu. Využiť môžete aj vlakové spojenie Regiojet; zástavka je vzdialené len 20 minút peši. Čerešničkou na torte, ktorá robí túto lokalitu ešte lukratívnejšou, je diaľnica / obchvat D4R7, ktorý skráti čas cesty autom do Bratislavy na polovicu.

Novostavba tohto rodinného domu do tvaru L so zastavanou plochou 142m2 má obvodové múry postavené z YTONGU o hrúbke 30cm, doplnené o zateplenie polystyrénom o hrúbke 15cm. Fasáda je riešená silikátovou omietkou doplnenou o dizajnový obklad na viacerých miestach, čím pôsobí celkový vzhľad veľmi esteticky.

O vykurovanie sa postará elektrický bojler v kombinácii s teplovodným podlahovým vykurovaním. Ako doplnok slúži predpríprava na krb, ktorý sa bude využívať skôr ako estetický doplnok pri filmových večeroch s rodinou. Pre horúce letá Vás poteší klimatizácia v dennej časti, ktorú developer dodáva už vo verzii holodom.

Súkromiu, ktoré vzniká vďaka nie tak častému tvaru stavby do písmena L, dominujú veľkoformátové francúzske okná s prístupom na terasu, orientovanú do rozmernej záhrady. Celkom ide o 4 okná - dve z dennej časti (z kuchyne spojenej s obývacou miestnosťou a jedálňou), jedno z pracovne / hosťovskej izby a jedno z manželskej spálne. Sú to kvalitné plastové trojsklá so siedmimi komorami. Stavba je prestrešená sedlovou strechou, ktorá kopíruje tvar zastavanej plochy, s betónovou krytinou značky Mediteran. Od susedov Vás bude deliť betónové oplotenie, ktoré je v cene.

Samotný interiér hodnotíme po dispozičnej stránke na jednotku. Potešia Vás dve kúpeľne, pričom jedna disponuje vaňou a druhá sprchovacím kútom. Do oboch developer navrhol toaletu a dvoj-umývadlo. Vstupom do domu Vás to zláka dlhšou chodbou do kuchyne s obývačkou a prístupom na terasu. Nočná časť v podobe 3 spálni (alebo dvoch spálni + pracovne) je umiestnená po ľavej strane vstupnej predsiene. Po praktickej stránke poteší technická miestnosť, ktorá môže poslúžiť aj ako odkladací priestor. Rýchle upratovanie pred návštevou alebo uskladnenie sezónneho vybavenia tak máte vyriešené.

Najlepšie si dispozíciu predstavíte z našich 3D vizualizácií a časom doplníme aj virtuálnu obhliadku.

Na priestrannom pozemku, ktorý má vo verzii holodom už vydláždenú terasu a parkovacie státia pre dve vozidlá, je možné osadiť aj záhradný domček, kde uskladníte bicykle či záhradné náčinie. Vďaka technológii automatického zavlažovania s kombináciou na údržbu nenáročnej výsadby, môže táto záhrada primárne slúžiť ako ihrisko pre Vaše deti.

Štandard (+10.000€)
Obsahuje položenie plávajúcej podlahy, pričom je na výber z niekoľkých štandardov, interiérové dvere + zárubne, dlažby a obklady v kúpeľni vrátane sanity, dlažbu v technickej miestnosti a finalizáciu elektroinštalácie osadením zásuviek a vypínačov. Cena štandardu by bola zahrnutá v kúpnej cene 209.900€ a Vy sa tak môžete po podpise kúpnej zmluvy rovno nasťahovať do hotového. Či už s novým alebo aktuálnym nábytkom.

Lokalita
V pešej dostupnosti je kompletná občianska vybavenosť, vrátane rozmerného detského ihriska spojeného s parčíkom (oproti pošte a obecnému úradu, cca 500 metrov). Rastúce obchodné centrum, materská škola či autobusová zastávka sú esenciálne pre mladé rodiny s deťmi. Vlaková zástavka Alžebtin dvor je vzdialená 1,5km. Rovnako vzdialené, no na opačnú stranu, sú aj prírodné jazerá Košariská s možnosťou letného relaxu. Priamo z obce sa pripravuje cyklocesta spájajúca Dunajskú hrádzu a Karpaty.

Ak patríte k náročnejším klientom, ktorí hľadajú kvalitnú stavbu s ideálnou výmerou pozemku v perspektívej lokalite, táto ponuka na Vašom zozname kandidátov nesmie chýbať.

Rok kolaudácie
2020
Výťah
Áno
Materiál
Ytong
Vlastné vykurovanie
Kotol elektrický
Vlastné vykurovanie
Pivnica
m2
Plyn
Obecná voda
Na pozemku
Kanalizácia
Na pozemku
Mediátor
Podlahové teplovodné
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Vonkajšie státie
No items found.
Aktivity
Výborné možnosti športového vyžitia - cyklistika, prechádzky, kúpanie, jazda na koni...
Potraviny
V súčasnosti sú najbližšie potraviny v časti Alžbetin dvor.
Zdravotné služby
Praktický lekár a lekáreň sa nachádza v časti Alžbetin dvor.
Školy
Plánuje sa výstavba materskej školy, MŠ a ZŠ sa nachádza v časti Alžbetin dvor.
Spojenie MHD
Veľkou výhodou je skvelé autobusové a vlakové prepojenie s Bratislavou, aj vďaka vlakom RegioJet.
Vzdialenosť do centra
Od centra Bratislavy je Miloslavov vzdialený 22 km (30 min autom), od Šamorína 12 km (15 min autom).
Teraz najvýhodnešie
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
0.5
%
úroková sadzba
od
239
mesačná splátka
0.6
%
úroková sadzba
od
243
mesačná splátka
0.69
%
úroková sadzba
od
246
mesačná splátka
0.8
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
0.79
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
Pre zobrazenie splátky otočte smartphone
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Miloslavov - časť Miloslavov

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.