No items found.
No items found.
No items found.
Aj tento dom sa predal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce
chcem predať
Aj tento dom sa prenajal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce eur
chcem predať

Novostavba rodinného domu tvaru L s ideálnym pozemkom a dispozíciou.

1.

Novo vybudovaná časť Miloslavova s dobrou polohou a kvalitným zázemím služieb a možností na aktívny či pasívny relax.

2.

Novostavba s dokonalou dispozíciou kde je nočná a denná časť šikovne oddelená, pričom obe majú prístup na terasu a záhradu.

3.

Možnosť vyhotovenia aj do štandardu so širokou paletou materiálov na výber a prefinancovaním formou hypotéky.

Cena nájmu

199000

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

199000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Cena nehnuteľnosti

199000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Dom sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Dom sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to
4 izbový
Podlažia
1
Podlahová pl.
110.63
m2
Terasa
+
m2
Pozemok
648
m2
Zastavaná pl.
142
m2
Holodom
Garáž
+
m2

Poznámka makléra

Miloslavov, a konkrétne jeho nová časť Miloslava, za posledné obdobie zaznamenala veľký rozmach do počtu nových rodinných domov a celkového záujmu o bývanie v tejto lokalite. Zo začiatku tu absentovala infraštruktúra, ale dnes sa tu kolauduje už nové obchodné centrum ako reakcia developerov na dopyt obyvateľov.

Len 500 metrov od tejto výstavby je autobusová zastávka so spojmi do Bratislavy, ktoré premávajú každú pol hodinu. Využiť môžete aj vlakové spojenie Regiojet; zástavka je vzdialené len 20 minút peši. Čerešničkou na torte, ktorá robí túto lokalitu ešte lukratívnejšou, je diaľnica / obchvat D4R7, ktorý skráti čas cesty autom do Bratislavy na polovicu.

Novostavba tohto rodinného domu do tvaru L so zastavanou plochou 142m2 má obvodové múry postavené z YTONGU o hrúbke 30cm, doplnené o zateplenie polystyrénom o hrúbke 15cm. Fasáda je riešená silikátovou omietkou doplnenou o dizajnový obklad na viacerých miestach, čím pôsobí celkový vzhľad veľmi esteticky.

O vykurovanie sa postará elektrický bojler v kombinácii s teplovodným podlahovým vykurovaním. Ako doplnok slúži predpríprava na krb, ktorý sa bude využívať skôr ako estetický doplnok pri filmových večeroch s rodinou. Pre horúce letá Vás poteší klimatizácia v dennej časti, ktorú developer dodáva už vo verzii holodom.

Súkromiu, ktoré vzniká vďaka nie tak častému tvaru stavby do písmena L, dominujú veľkoformátové francúzske okná s prístupom na terasu, orientovanú do rozmernej záhrady. Celkom ide o 4 okná - dve z dennej časti (z kuchyne spojenej s obývacou miestnosťou a jedálňou), jedno z pracovne / hosťovskej izby a jedno z manželskej spálne. Sú to kvalitné plastové trojsklá so siedmimi komorami. Stavba je prestrešená sedlovou strechou, ktorá kopíruje tvar zastavanej plochy, s betónovou krytinou značky Mediteran. Od susedov Vás bude deliť betónové oplotenie, ktoré je v cene.

Samotný interiér hodnotíme po dispozičnej stránke na jednotku. Potešia Vás dve kúpeľne, pričom jedna disponuje vaňou a druhá sprchovacím kútom. Do oboch developer navrhol toaletu a dvoj-umývadlo. Vstupom do domu Vás to zláka dlhšou chodbou do kuchyne s obývačkou a prístupom na terasu. Nočná časť v podobe 3 spálni (alebo dvoch spálni + pracovne) je umiestnená po ľavej strane vstupnej predsiene. Po praktickej stránke poteší technická miestnosť, ktorá môže poslúžiť aj ako odkladací priestor. Rýchle upratovanie pred návštevou alebo uskladnenie sezónneho vybavenia tak máte vyriešené.

Najlepšie si dispozíciu predstavíte z našich 3D vizualizácií a časom doplníme aj virtuálnu obhliadku.

Na priestrannom pozemku, ktorý má vo verzii holodom už vydláždenú terasu a parkovacie státia pre dve vozidlá, je možné osadiť aj záhradný domček, kde uskladníte bicykle či záhradné náčinie. Vďaka technológii automatického zavlažovania s kombináciou na údržbu nenáročnej výsadby, môže táto záhrada primárne slúžiť ako ihrisko pre Vaše deti.

Štandard (+10.000€)
Obsahuje položenie plávajúcej podlahy, pričom je na výber z niekoľkých štandardov, interiérové dvere + zárubne, dlažby a obklady v kúpeľni vrátane sanity, dlažbu v technickej miestnosti a finalizáciu elektroinštalácie osadením zásuviek a vypínačov. Cena štandardu by bola zahrnutá v kúpnej cene 209.900€ a Vy sa tak môžete po podpise kúpnej zmluvy rovno nasťahovať do hotového. Či už s novým alebo aktuálnym nábytkom.

Lokalita
V pešej dostupnosti je kompletná občianska vybavenosť, vrátane rozmerného detského ihriska spojeného s parčíkom (oproti pošte a obecnému úradu, cca 500 metrov). Rastúce obchodné centrum, materská škola či autobusová zastávka sú esenciálne pre mladé rodiny s deťmi. Vlaková zástavka Alžebtin dvor je vzdialená 1,5km. Rovnako vzdialené, no na opačnú stranu, sú aj prírodné jazerá Košariská s možnosťou letného relaxu. Priamo z obce sa pripravuje cyklocesta spájajúca Dunajskú hrádzu a Karpaty.

Ak patríte k náročnejším klientom, ktorí hľadajú kvalitnú stavbu s ideálnou výmerou pozemku v perspektívej lokalite, táto ponuka na Vašom zozname kandidátov nesmie chýbať.

Čítať ďalej
Rok kolaudácie
2020
Posledná rekonštrukcia
Materiál
Ytong
Vlastné vykurovanie
Elektrický kotol
Vlastné vykurovanie
Pivnica
m2
Mediátor
Podlahové teplovodné
Plyn
Obecná voda
Na pozemku
Kanalizácia
Na pozemku
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Vonkajšie státie
Okná
Drevené 3 komorové
Krb
Áno
Vykurovanie
Tepelné čerpadlo
No items found.
Aktivity
Výborné možnosti športového vyžitia - cyklistika, jazdecká škola, tenisový klub, futbalový klub, plavecký klub, tanečná škola či umelecký ateliér.
Potraviny
V OC Miloslavov sú potraviny Billa, ale aj predajňa kvalitného značkového alkoholu, taktiež je v obci skvelá Kvetoslavovská pekáreň, Vinotéka Miloslavov, Kaviareň s cukrárňou FLORISTA alebo skvelá zmrzlina CIAO BAMBINO.
Zdravotné služby
V obcí sú prevádzky dvoch lekárni, ordinácia praktického lekára a aj fyzioterapeuta.
Školy
V obci pôsobia 3 materské školy a niekoľko ďalších súkromných vrátane 9 ročnej základnej školy.
Spojenie MHD
Veľkou výhodou je skvelé autobusové a vlakové prepojenie s Bratislavou s pravidelnými spojmi.
Vzdialenosť do mesta
Dom sa predáva v rámci projektu

Miloslavov - Nový Miloslavov

Viac o projekte

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Miloslavov - časť Miloslavov

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.