Dohodnite si obhliadku
Alebo máte otázky?

Napíšte nám ich sem a my odpovieme ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
Virtuálna obhliadka
Pôdorys
Voľný

Novostavba rodinného domu tvaru L s ideálnym pozemkom a dispozíciou.

Holodom
|
Ytong
1.

Novo vybudovaná časť Miloslavova s dobrou polohou a kvalitným zázemím služieb a možností na aktívny či pasívny relax.

2.

Novostavba s dokonalou dispozíciou kde je nočná a denná časť šikovne oddelená, pričom obe majú prístup na terasu a záhradu.

3.

Možnosť vyhotovenia aj do štandardu so širokou paletou materiálov na výber a prefinancovaním formou hypotéky.

199900
/mesačne
Miroslav Kocúr
, Váš osobný maklér
Poznámka makléra »
Kontaktovať makléra »
4 izbový
1
podlažný
110.63
m2
648
m2
Holodom
Holodom

Poznáma makléra

Miloslavov, a konkrétne jeho nová časť Miloslava, za posledné obdobie zaznamenala veľký rozmach do počtu nových rodinných domov a celkového záujmu o bývanie v tejto lokalite. Zo začiatku tu absentovala infraštruktúra, ale dnes sa tu kolauduje už nové obchodné centrum ako reakcia developerov na dopyt obyvateľov.

Len 500 metrov od tejto výstavby je autobusová zastávka so spojmi do Bratislavy, ktoré premávajú každú pol hodinu. Využiť môžete aj vlakové spojenie Regiojet; zástavka je vzdialené len 20 minút peši. Čerešničkou na torte, ktorá robí túto lokalitu ešte lukratívnejšou, je diaľnica / obchvat D4R7, ktorý skráti čas cesty autom do Bratislavy na polovicu.

Novostavba tohto rodinného domu do tvaru L so zastavanou plochou 142m2 má obvodové múry postavené z YTONGU o hrúbke 30cm, doplnené o zateplenie polystyrénom o hrúbke 15cm. Fasáda je riešená silikátovou omietkou doplnenou o dizajnový obklad na viacerých miestach, čím pôsobí celkový vzhľad veľmi esteticky.

O vykurovanie sa postará elektrický bojler v kombinácii s teplovodným podlahovým vykurovaním. Ako doplnok slúži predpríprava na krb, ktorý sa bude využívať skôr ako estetický doplnok pri filmových večeroch s rodinou. Pre horúce letá Vás poteší klimatizácia v dennej časti, ktorú developer dodáva už vo verzii holodom.

Súkromiu, ktoré vzniká vďaka nie tak častému tvaru stavby do písmena L, dominujú veľkoformátové francúzske okná s prístupom na terasu, orientovanú do rozmernej záhrady. Celkom ide o 4 okná - dve z dennej časti (z kuchyne spojenej s obývacou miestnosťou a jedálňou), jedno z pracovne / hosťovskej izby a jedno z manželskej spálne. Sú to kvalitné plastové trojsklá so siedmimi komorami. Stavba je prestrešená sedlovou strechou, ktorá kopíruje tvar zastavanej plochy, s betónovou krytinou značky Mediteran. Od susedov Vás bude deliť betónové oplotenie, ktoré je v cene.

Samotný interiér hodnotíme po dispozičnej stránke na jednotku. Potešia Vás dve kúpeľne, pričom jedna disponuje vaňou a druhá sprchovacím kútom. Do oboch developer navrhol toaletu a dvoj-umývadlo. Vstupom do domu Vás to zláka dlhšou chodbou do kuchyne s obývačkou a prístupom na terasu. Nočná časť v podobe 3 spálni (alebo dvoch spálni + pracovne) je umiestnená po ľavej strane vstupnej predsiene. Po praktickej stránke poteší technická miestnosť, ktorá môže poslúžiť aj ako odkladací priestor. Rýchle upratovanie pred návštevou alebo uskladnenie sezónneho vybavenia tak máte vyriešené.

Najlepšie si dispozíciu predstavíte z našich 3D vizualizácií a časom doplníme aj virtuálnu obhliadku.

Na priestrannom pozemku, ktorý má vo verzii holodom už vydláždenú terasu a parkovacie státia pre dve vozidlá, je možné osadiť aj záhradný domček, kde uskladníte bicykle či záhradné náčinie. Vďaka technológii automatického zavlažovania s kombináciou na údržbu nenáročnej výsadby, môže táto záhrada primárne slúžiť ako ihrisko pre Vaše deti.

Štandard (+10.000€)
Obsahuje položenie plávajúcej podlahy, pričom je na výber z niekoľkých štandardov, interiérové dvere + zárubne, dlažby a obklady v kúpeľni vrátane sanity, dlažbu v technickej miestnosti a finalizáciu elektroinštalácie osadením zásuviek a vypínačov. Cena štandardu by bola zahrnutá v kúpnej cene 209.900€ a Vy sa tak môžete po podpise kúpnej zmluvy rovno nasťahovať do hotového. Či už s novým alebo aktuálnym nábytkom.

Lokalita
V pešej dostupnosti je kompletná občianska vybavenosť, vrátane rozmerného detského ihriska spojeného s parčíkom (oproti pošte a obecnému úradu, cca 500 metrov). Rastúce obchodné centrum, materská škola či autobusová zastávka sú esenciálne pre mladé rodiny s deťmi. Vlaková zástavka Alžebtin dvor je vzdialená 1,5km. Rovnako vzdialené, no na opačnú stranu, sú aj prírodné jazerá Košariská s možnosťou letného relaxu. Priamo z obce sa pripravuje cyklocesta spájajúca Dunajskú hrádzu a Karpaty.

Ak patríte k náročnejším klientom, ktorí hľadajú kvalitnú stavbu s ideálnou výmerou pozemku v perspektívej lokalite, táto ponuka na Vašom zozname kandidátov nesmie chýbať.

Čítať viac »

Pôdorys

No items found.

Prehľad parametrov

2020
Rok kolaudácie
Áno
Nie
Výťah
15
Zateplenie
3 sklo 5 komorové
Okná
Energetický certifikát
Na pozemku
Voda
Plyn
Elektrina
Na pozemku
Krb
Iné vykurovanie
m2
Terasa
Zastavaná plocha
142
m2
Vonkajšie státie
Parkovanie

Virtuálna obhliadka

Video

Lokalita

Viac o lokalite

Miloslavov - časť Miloslavov

Preskúmať

Spýtajte sa

Miroslav Kocúr

Realitný maklér
O mne

Realitám sa venujem 10 rokov. Snažím sa maximalizovať spokojnosť klientov, či už jednotlivcov alebo developerov a s projektom osobnimakleri.sk chceme dať realitnej službe novú, modernú tvár.

Moje portfólio
Kontatný formulár

Napíšte mi svoje otázky alebo záujem o obhliadku. Budem sa tešiť.

Ďakujeme, maklér Vás bude kontaktovať.
Oops! Skúste znova prosím.

Mohlo by Vás zaujímať

Voľný
|

Bývajte pri jazere v Hrubej Borši len 10 minút od Senca a diaľnice D2.

Hrubá Borša
|
Dom
|
Novostavba
|
Tehla
Tehla
|
Novostavba
113000
4 izbový
96.47
m2
275
m2
Predaný
|

Vyskladajte si novostavbu inteligentného rodinného domu podľa seba. Dom D2

Miloslavov - časť Miloslavov
|
Dom
|
Novostavba
|
Tehla
Tehla
|
Novostavba
4 izbový
135
m2
616
m2
Voľný
|

Vyskladajte si novostavbu inteligentného rodinného domu podľa seba. Dom D4

Miloslavov - časť Miloslavov
|
Dom
|
Novostavba
|
Tehla
Tehla
|
Novostavba
219000
5 izbový
135
m2
748
m2