No items found.
No items found.
No items found.
Aj tento dom sa predal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce
chcem predať
Aj tento dom sa prenajal cez službu #bezprovízie a ušetril majiteľovi tisíce eur
chcem predať

Tento interiér a bývanie si nás získalo už na prvej obhliadke. A tá zimná záhrada, musíte si v nej posedieť..

1.

Vynikajúca lokalita v rámci novej časti Miloslava, v novej zástavbe rodinných domov a kvalitným zázemím služieb.

2.

Svetlá denná časť s prístupom na terasu, ktorú majitelia premenili na zimnú záhradu. V letných mesiacoch zasa chráni pre priamym slnkom.

3.

Dispozícia mezonetu, kde na poschodí máte kúpeľňu a nočnú časť dvoch spálni. Denná časť prakticky disponuje toaletou a špajzou.

Cena nájmu

168500

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

168500€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Cena nehnuteľnosti

168500€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Dom sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Dom sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to
3 izbový
Podlažia
2
Podlahová pl.
74.7
m2
Terasa
+
12
m2
Pozemok
74
m2
Zastavaná pl.
144
m2
Zariadený
Novostavba
Garáž
+
m2

Poznámka makléra

Ak hľadáte bývanie v satelite a pracujete na svojom úniku z ruchu mesta, tak toto bývanie bude pre Vás rajom. Ide o novostavbu rodinného domu s 3 bytovými jednotkami, takže sa úplnej samoty báť nemusíte. Každopádne oproti bývaniu v klasickom byte získate pred záhradku o výmere 74m2 a terasou 12m2, ktorú majitelia zasklili a dve vlastné parkovacie státia v cene.

Trávte viac času v záhrade a relaxom ako hľadaním parkovacieho miesta v meste.

Tónované skla neprepúšťajú ostré letné slnko a tak regulujú aj teplotu v obývacej miestnosti, výhodou je však neskutočná pohoda ktorá Vás ovládne ak sa tu čo i len na 5 minút usadíte. Vychladený drink, pokosený trávnik (pre veľkosť Vám kosenie a údržba nezaberie viac ako hodinu z víkendu) a relaxujúci pohľad naň. To chcete.

V záhrade je malá skalka a vydláždení priestor pre záhradný domček,my by sme však odporučili tu rozložiť poriadny grill a dopriať si v lete aj nejakú tú rodinnú grilovačku. Vzdialenosť medzi terasou a grillom je dokonalá na takéto podujatie.

Po technickej stránke je stavba postavená z Ytongových tvárnic o hrúbke 30cm s polystyrénovým zaplatením 10 cm a rovná strecha je izolovaná technológiou Fatrafol. Okná su plastové 3 sklá s vnútornými žalúziami. O vykurovanie sa stará elektrické podlahové kúrenie poskladané z moderných podlahových roštov a reguláciou termostatom v každej miestnosti separátne. O ohrev úžitkovej vody sa stará elektrický bojler a náklady nepresiahnu 130€ mesačne. Moderný je aj bezpečnostný systém od spoločnosti Paradox. Nešetrilo sa ani na vstavaných nábytkoch, ktoré stolár robil na mieru. Na mieru bola dodaná aj kuchynská linka so všetkými spotrebičmi vrátane umývačky riadu od spoločnosti Electrolux.

Každú gazdinú alebo gazdu poteší klasická špajza, ktorú vždy na nehnuteľnostiach obľubujeme pre svoju praktickosť. Keď raz vyskúšate špajzu v kuchyni, nebude sa jej chcieť vzdať. V interiéry sa nachádzajú výkonné klimatizačné jednotky značky Samsung, ktoré majú aj vykurovací príkon a poslúžia na rýchle vychladenie alebo ohrev vzduchu v interiéry.

Za opätovnú zmienku stojí aj hliníková konštrukcia zimnej záhrady, ktorá ako sa mi viete, nie je lacný špás. Síce sme na nehnuteľnosti strávili len necelú hodinu ale za tie peniaze určite stála. Interiér je inak svetlý aj vďaka vďačnej orientácii na východ a svetlým zladeným podlahám a obkladom. Všetky sú ladené do modernej prírodnej farby a perfektne sa k sebe hodia s nábytkami a dominujúcou bielou sedacou súpravou. Posúďte sami z našej virtuálnej obhliadky.

Miloslava ako časť obce Miloslavov je mladá lokalita, rovnako aj jej obyvatelia, pričom tu prevažne dominujú rodiny deťmi. Obľúbená je najmä pre dobré napojenie do Bratislavy, prítomnosť až 3 štrkovísk vrátane Nových Košarísk, ktoré sú len na skok. Perspektívu a dynamickosť tejto lokality neušla pozornosti ani kommerčným developerom a na vstupe do Miloslavova rastie obchodné stredisko, ktoré bude odobné tomu v Rovinke a iných obciach. Nájdete tu drogérie, potraviny a všetko potrebné k plnohodnotnému fungovaniu pre nutnosti cestovať za každým do Bratislavy. Poteší aj detský park v susedstve počty a kultúrneho domu, či autobusová zastávka zo spojom do Bratislavy každú hodinu s trvaním menej ako 35 minút. V časti Alžbetin dvor sa nachádza aj vlaková zastávka, kde premáva spoj Regiojet až na hlavnú stanicu do Bratislavy.

Ak Vás nehntuľnosť zaujala a verte, že má čo ponúknúť, neváhajte si dohodnúť obhliadku a spoznajte tak túto lokalitu a túto ponuku bývania v novostavbe s 3 izbami.

Čítať ďalej
Rok kolaudácie
2018
Posledná rekonštrukcia
Materiál
Ytong
Vlastné vykurovanie
Odporové podlahové
Vlastné vykurovanie
Pivnica
m2
Mediátor
Plyn
Obecná voda
Na pozemku
Kanalizácia
Na pozemku
Fotovoltaika
Áno
Parkovanie
Vonkajšie státie
Okná
Drevené 4 komorové
Krb
Áno
Vykurovanie
Tepelné čerpadlo
No items found.
Aktivity
Výborné možnosti športového vyžitia - cyklistika, jazdecká škola, tenisový klub, futbalový klub, plavecký klub, tanečná škola či umelecký ateliér.
Potraviny
V OC Miloslavov sú potraviny Billa, ale aj predajňa kvalitného značkového alkoholu, taktiež je v obci skvelá Kvetoslavovská pekáreň, Vinotéka Miloslavov, Kaviareň s cukrárňou FLORISTA alebo skvelá zmrzlina CIAO BAMBINO.
Zdravotné služby
V obcí sú prevádzky dvoch lekárni, ordinácia praktického lekára a aj fyzioterapeuta.
Školy
V obci pôsobia 3 materské školy a niekoľko ďalších súkromných vrátane 9 ročnej základnej školy.
Spojenie MHD
Veľkou výhodou je skvelé autobusové a vlakové prepojenie s Bratislavou s pravidelnými spojmi.
Vzdialenosť do mesta
Dom sa predáva v rámci projektu

Viac o projekte

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Miloslavov - časť Miloslavov

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.