No items found.
No items found.
Aj tento byt sme predali #bezprovízie a ušetrili klientovi tisíce
chcem ušetriť
Aj tento byt sme prenajali #bezprovízie a ušetrili klientovi stovky eur
chcem ušetriť

Zrekonštruovaný byt pre moderný pár v tichej lokalite, Ostredky.

1.

Bytový dom je v susedstve parku Ostredky so športovým fitareálom.

2.

Kompletne prerobený byt, ktorý sa Vám vkusom určite trafí.

3.

Obchodné centrum AVION a jeho nová zelená promenáda je tiež na skok.

Cena nájmu

229500

/ mesiac

Cena nájmu

229500

/

mesiac

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné napíšte nám.

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Byt sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Cena nehnuteľnosti

229500€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie
3 izbový
Poschodie
3
prízemie
/
7
Podlahová pl.
74.91
m2
Loggia
+
6.75
m2
Balkón
+
m2
Balkón
nie
Terasa
+
m2
Predzáhradka
m2
Nezariadený
Kompletná rekonštrukcia
Pivnica
+
1.39
m2
Energie
€/m
Možnosť dokúpiť parkovacie státie, cena:

Poznámka makléra

Výmera: 81.66m2 Z toho loggia: 6.75m2 Z toho pivnica: 1.39m2 Počet izieb: 3 Poschodie: 3/7 Výťah: áno Stav: kompletne zrekonštruovaný Zariadenie: nezariadený Vykurovanie: ústredné + radiátory Náklady: 140€/ 2 osoby Orientácia: V Viac o tejto ponuke a jej financovaní nájdete na: https://www.osobnimakleri.sk/byty/predaj-3-izbovy-byt-bratislava-ruzinov-ostredky-165 Poznámka makléra: Troj-izbových bytov je všeobecne nedostatok, no v prípade Ružinova a jeho tichej a zelenej časti Ostredky to platí dvojnásobne. Preto nezaváhajte a pozrite si našu virtuálnu obhliadku tohto krásneho, východne orientovaného bytu po kompletnej rekonštrukcii. Nového majiteľa poteší dispozícia, typická pre tieto panelové domy z konca 80tych rokov. Denná časť, ktorú tvorí odčlenená kuchyňa od obývacej miestnosti je prístupná rovno z predsiene. Nočná časť tvoria dve nepriechodné spálne prepojené širokou chodbou, do ktorej sa ponúka vstavaná skriňa. Zakončená je kúpeľňou a samostatnou toaletou. Praktický priestor pre vstavanú práčovňu dostáva od nás palec hore. Úložnému priestoru supluje aj pivnica umiestnená na medziposchodí, vybavená regálom na uskladnenie sezónneho vybavenia. Ak sa pýtate kam by ste si umiestnili svoj "bike", tak sa ako riešenie ponúka loggia o slušnej výmere takmer 7 m2. Je rozčlenená stavebným nosným prvkom, na ktorý je možné inštalovať nosnú konzolu pre zavesenie bicykla. V interiéry dominujú zemité farby. Veľmi nás potešila drevená podlaha (žiadny laminát) v kombinácii s podobne ladením obkladom v kuchyni. Radiátory boli skryté do kubusov a prekryté krásnym masívom, ktorý izby jednoznačne oživil. Nové sú aj zárubne s dvermi, stierky a maľovka. Kúpeľňa a inžinierske rozvody boli rovnako kompletne zrenovované. V okolí domu je nízky elektro smog a teda tu nenájdete žiadne antény mobilných operátorov, čo sa stáva čoraz aktuálnejšou otázkou. Lokalita: Poteší park Ostredky, ktorý patrí k jedným z väčších v Bratislave. Je dobre udržiavaný a je tu množstvo priestoru pre aktívny či pasívny relax. Fit ihrisko či detské ihrisko poteší mamičky a aj oteckov. Zázemie služieb je zabezpečené obchodným centrom Avion a menším prevádzkami v susedstve bytového domu ako sú napríklad potraviny Kraj, reštaurácie, kaderníctvo a ďalšie. Aktivity Voľný čas môžete tráviť v obľúbenom parku Ostredky, alebo v komunitnej záhradke. Potraviny Nakúpiť môžete v predajni Lidl, alebo Kraj. V OC Budúcnosť nájdete rôzne služby. Zdravotné služby K dispozícii vám sú viaceré ambulancie, v OC Budúcnosť sa nachádza lekáreň. Školy Deti môžu navštevovať materskú, základnú aj strednú športovú školu. Spojenie MHD Do tejto časti Ružinova premávajú linky autobusov 39,50,61, električka č. 9. K radiále Vám to nezaberie viac ako 9 minút peši = 700 metrov a polovičná vzdialenosť je k autobusovej zástavke Clementisa. Vzdialenosť do centra Centrum mesta je vzdialené asi 6km, cesta autom vám zaberie cca 15minút.
Čítať ďalej
Rok kolaudácie
Poplatky správcovi
€ / m
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Panel
Ústredné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
+
1.39
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Terasa
m2
Parkovanie
Verejné
No items found.
Aktivity
Voľný čas môžete tráviť v obľúbenom parku Ostredky, alebo v komunitnej záhradke. Renováciou prejde v dohľadnej dobe aj vyhľadávaný park na rohu Tomášikovej a Ružinovskej.
Potraviny
Nakúpiť môžete v predajni Lidl v západnej časti, v potravinách Kraj na Tomášikovej, alebo v potravinách Terno a Malina na Trnavskej ceste. V OC Budúcnosť nájdete rôzne služby.
Zdravotné služby
K dispozícii vám sú viaceré ambulancie, v OC Budúcnosť sa nachádza lekáreň. Do Ružinovskej nemocnice sú to však len 4 zastávky električky.
Školy
Deti môžu navštevovať dve materské školy na Stálicovej alebo Západnej ulici, základná škola sa nachádza na Ostredkov ulici, stredná škola je zastúpená strednou priemyselnou a stavebnou školou a nachádza sa tu aj Paneurópska vysoká škola.
Spojenie MHD
Do tejto časti Ružinova premávajú linky autobusov 70 (na Ružinovskej); 50, 66 a 78 (na Tomášikovej); 39 a 61 (zo severnej strany - Trnavská cesta). Samozrejmosťou je električka č. 9
Vzdialenosť do centra
Na okraj centra mesta v podobe dopravného uzla Trnavské Mýto je to len pár zastávok električky, pričom nastúpiť môžete na ktorejkoľvek zastávke od najvzdialenejšej Astronomickej, po Chlumeckého či na Súmračnej.

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Ružinov - Ostredky

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.