No items found.
No items found.
Aj tento byt sme predali #bezprovízie a ušetrili klientovi tisíce
chcem ušetriť
Aj tento byt sme prenajali #bezprovízie a ušetrili klientovi stovky eur
chcem ušetriť

Výhľad ktorý v Einparku nedostanete - 2garsónka deluxe na Lenardovej.

1.

Svetlý byt orientovaný na Juh s krásnym výhľadom.

2.

Výborná lokalita kúsok od centra BA a pracovísk ako Aupark, Einpark či Digital park.

3.

Výborné dopravné napojenie autom.

Cena nájmu

148900

/ mesiac

Cena nájmu

148900

/

mesiac

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné napíšte nám.

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Byt sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Cena nehnuteľnosti

148900€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie
2 izbový
Poschodie
11
prízemie
/
12
Podlahová pl.
46.17
m2
Loggia
+
4.12
m2
Balkón
+
m2
Balkón
nie
Terasa
+
m2
Predzáhradka
m2
Zariadený čiastočne
Čiastočná rekonštrukcia
Pivnica
+
1.2
m2
Energie
102
€/m
Možnosť dokúpiť parkovacie státie, cena:

Poznámka makléra

Centrum mesta, Sad Janka Kráľa, Aupark, Incheba, Dunaj, cyklotrasa či skvelé napojenie na hlavné dopravné ťahy – to všetko sa nachádza v bezprostrednom dosahu bytového domu na Lenardovej. Lokalita bola čerstvo oživená susediacim projektom Einpark, ktorý sem okrem atraktívneho vzhľadu priniesol množstvo nových prevádzok a služieb. Polyfunkčná budova okrem moderných kancelárii vyplnila aj priestor medzi Einsteinovou ulicou a odklonila tak hluk z obchvatu. Ponuka 2 garsónky "deluxe" v obľúbenej časti Petržalky zaujme dve skupiny ľudí. Tých, ktorí dbajú na kvalitu verejného priestranstva. Okrem cyklochodníka je to krásne ohradené detské ihrisko na Nobelovom námestí, susediaca základná umelecká a športová škola, či Daliborovo námestie. A potom tých, čo to odtiaľto majú na skok do práce. Ide najmä o pracoviská ako spomínaný Einpark, Digital Park alebo Aupark. Vďaka zastávke autobusovej MHD Dvory alebo Aupark to však je na skok aj do centra. Ak si ráno radi zabeháte tak Vás poteší do sadu Janka Kráľa a Petržalský breh Dunaja je to na skok. Samotný byt sa nachádza 11 z 12 poschodí s úžasným výhľadom na Juh. Posedieť si tak na loggii bude radosť rannej kávy alebo po pracovného pohára vína. Podlahová plocha slušných 46,17m2, z toho pivnica 1,2m2 a do plusu loggia 4,12m2 postačí na dobu kým sa Vám rozrastie rodina alebo na večné mládenecké večierky. Interiér je presvetlený, byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala osadenie novej kuchyne (tá aj s chladničkou a šporákom sú súčasťou kúpnej ceny). Oceníte na nej, že je oddelená od obývacej časti a je vetraná vlastným oknom. Pri varení sa tak nepozeráte do bielej steny ale na krásny výhľad. Po dispozičnej stránke vstupujete do priestrannej predsiene s rozmernými vstavanými šatníkmi (celkom 2x), pričom z predsiene máte prístup do spálne a kúpeľne spojenej s toaletou. Predsieňou pokračujete do dennej časti, z ktorej je prístup na spomínanú loggiu a do kuchyne. V rámci rekonštrukcie sa vymenila plávajúca podlaha, zakúpila sa nová sedačka v obývačke a o niečo skôr sa vymenili aj okná za nové plastové. Azda najväčším benefitom, popri priestrannej dennej časti o celkovej výmere 24m2, je pivnica na podlaží, tá je síce latková, ale pri uskladnení nemusíte vždy chodiť do tmavého suterénu. Budete ju využívať častejšie akoby ste mysleli a uskladníte tu nadbytočné veci z interiéru. V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť vrátane potravín Billa. Čerstvé potraviny si ráno nakúpite aj v "pyžame" popri aktuálnom home office. Fyzickú kondíciu si budete udržiavať vo fitku len 450 metrov od bytového domu. Okrem toho je to zdravotné centrum Záporožská, potraviny Malina, lekáreň a mnoho ďalšieho v rádiuse 800 metrov od domu. Rekreáciou Vás bude lákať spomínaný sad Janka Kráľa a pobrežie Dunaja.
Čítať ďalej
Rok kolaudácie
Poplatky správcovi
102
€ / m
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Panel
Ústredné vykurovanie
Bez kotolne
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
+
1.2
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Terasa
m2
Parkovanie
Verejné
No items found.
Aktivity
Široké možnosti najmä v okolí Chorvátskeho ramena: behanie, bicyklovanie, korčuľovanie, futbal, hokej, tenis, posilňovanie, po dobudovaní Nového Lida to bude aj bezprostredne dostupná vodná plocha. Množstvo aktivít sa realizuje aj v Sade Janka Krála a pridruženom obchodnom centre Aupark.
Potraviny
Jadrom zóny sú potraviny Billa na Muchovom námestí a Lidl na križovatke Furdekovej a Šustekovej. Menšie potraviny dopĺňajú prevádzky Délia a Malina v areáli Vodotiky, či Terno v južnej časti na Wolkrovej ulici.
Zdravotné služby
Najviac ambulancii je sústredených v Poliklinike Šusteková, prevádzky lekárne však nájdete aj na Lužnej ulici, či v Bille alebo na Muchovom námestí.
Školy
Dobrá infraštruktúra je zabezpečená 3 materskými školami, pre východnú časť Hájov je to materská škola na Šustekovej a Lachovej, na náprotivnej strane materská školy na Pifflovej a Černyševského. Základné školy susedia s materskými na Lachovej, Macharovej a Černyševského, pričom ich dopĺňa súkromná umelecká škola.
Spojenie MHD
Najviac využijete električku č. 3 zo zastávky Jungmannová alebo Furdeková, s jednou zastávkou do centra mesta a čoskoro aj smerom na Draždiak. Autobusy premávajú po Bosákovej ulici s pokračovaním na Jantárovú pričom ide o čísla 83,84,88, 92 a 99.
Vzdialenosť do centra
Po Starom meste Vám to peši nezaberie viac ako 15 minút, električkou je to len 1 zastávka.

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Petržalka - Háje

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.