No items found.
No items found.
Aj tento byt sme predali #bezprovízie a ušetrili klientovi tisíce
chcem ušetriť
Aj tento byt sme prenajali #bezprovízie a ušetrili klientovi stovky eur
chcem ušetriť

Slnečný 3 izbový byt s loggiou, pivnicou, parkingom - ul. PÚPAVOVÁ, BA IV - KARLOVA VES

1.

Zateplený bytový dom, zateplená zasklená loggia, nové r.2018 stupačky, výťahy.

2.

Bezrámovým posuvným systémom zasklená loggia 7,32 m2 s roletami s výhľadom na zeleň.Nová r. 2020 klimatizačná jednotka Samsung.Samostatná špajza.

3.

Vyhradené parkovacie miesto pod bytovým domom.Dobrá dostupnosť do centra mesta autom, alebo električkou cca 15 min.

Cena nájmu

175000

/ mesiac

Cena nájmu

175000

/

mesiac

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné napíšte nám.

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Byt sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Cena nehnuteľnosti

175000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie
3 izbový
Poschodie
10
prízemie
/
12
Podlahová pl.
66.21
m2
Loggia
+
7.32
m2
Balkón
+
m2
Balkón
nie
Terasa
+
m2
Predzáhradka
m2
Zariadený čiastočne
Čiastočná rekonštrukcia
Pivnica
+
2
m2
Energie
€/m
Možnosť dokúpiť parkovacie státie, cena:

Poznámka makléra

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt - ul. PÚPAVOVÁ, v obľúbenej mestskej časti BA IV - Karlova Ves s výbornou občianskou vybavenosťou a množstvom zelene. Čiastočne zrekonštruovaný byt s celkovou výmerou 68,04 m2 so zasklenou loggiou 7,32 m2, dostatočným úložným priestorom a parkovacím miestom priamo pod bytovým domom. Dispozičné riešenie pozostáva: - zo vstupnej chodby 8,96 m2 - kúpeľne s vaňou 2,66 m2 - samostatného WC 0,98 m2 - nepriechodnej spálne10,78 m2 - nepriechodnej detskej izby 11,90 m2 - obývacej miestnosti 17,73 m2 - kuchyne 8,90 m2 - samostatnej špajzi s oknom ( vstup z kuchyne ) 4,30 m2 - loggie 7,32 m2 Na zasklenú loggiu, ktorá je orientovaná J/Z je vstup z obývacej miestnosti a kuchyne. 3D obhliadka k dispozícii ( viď. pri foto galérii ), alebo zadajte vo vyhľadávači: https://my.matterport.com/show/?m=kJSHipBZg2F Vybavenie bytu: - podlahy: drevená ( spálňa, detská izba ), kvalitná laminátová ( obývacia miestnosť ) keramická dlažba ( chodba, kuchyňa, kúpeľňa, WC ) - 5 komorové plastové okná s izolačným 2 sklom a vnútormými žalúziami - vstupné bezpečnostné dvere Sherlock - klimatizačná jednotka Samsung r. 2020 - logia zasklená bezrámovým posuvným systémom - kuchynská linka vybavená vstavanými spotrebičmi: plynovou varnou doskou, elektrickou rúrou, digestorom, umývačkou riadu, chladničkou s mraziacim boxom - veľkorysý vstavaný šatník rolldor - optický internet Swan Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou: zateplená fasáda r.2007, loggia zasklená a zateplená v r.2018 s novým zábradlím, výmena rozvodov - stupačky r.2018, nové výťahy. Bytový dom je vybavený DEK systémom, dvomi výťahmi. Na každom podlaží sa nachádzajú 4 byty. K bytu prislúcha pivničný priestor/ podiel: 2 m2. Byt sa nachádza na 10. p./12. p. Mesačné náklady na byt predstavujú 130 eur mesačne /3 osoby + 20 eur elektrina + 3,00 eur plyn Lokalita Bytový dom sa nachádza v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Karlovej Vsi, ktorá ponúka výhody bývania v meste a zároveň poskytuje komfortnú rýchlu dostupnosť do lesov Malých Karpát - cyklistické a turistické trasy. V tesnej blízkosti bytového domu sa nachádza OD Centrum - Kraj, poliklinika, miestny úrad, pošta, základná a materská škola, reštaurácie, služby, park SNP - Líščie údolie, ktorý poskytuje možnosť relaxu pri opekaní, posedení v krytých altánkoch, detské ihriská. Výhodou je aj výborná dostupnosť do centra mesta autom, alebo zrekonštruovanou električkovou traťou cca 15 min. Odporučenie makléra: - výborná lokalita bytového domu - priestranná zasklená loggia s dvoma vstupmi - samostatná špajza s oknom prístupná z kuchyne, poskytuje veľký úložný priestor aj pre chladničku, práčku a sušičku - byt je vo vynikajúcom technickom stave, udržiavaný.
Čítať ďalej
Rok kolaudácie
1969
Poplatky správcovi
€ / m
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Panel
Ústredné vykurovanie
Bez kotolne
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
+
2
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Radiátory
Terasa
m2
Parkovanie
Vonkajšie státie
No items found.
Aktivity
Park SNP či aktívna turistika smerom na Devín na pešo alebo po cyklochodníku. Zrelaxovať sa môžete aj pokojnou prechádzkou v lesoch Devínskej kobyly či piknikom na Kráľovej hore.
Potraviny
Okrem väčších prevádzok ako Billa, či Lidl sú to ja menšie potraviny v OC Púpava a ďalšie, rovnomerne rozložené popri Karloveskej ulici.
Zdravotné služby
Celé územie pokrýva vynikajúca poliklinika Karlová ves s niekoľkými ambulanciami a lekárňou. Alternatívou je aj poliklinika Mlynská Dolina na Starých Gruntoch.
Školy
Gymnázium Ladislav Sáru, či základné školy ako Karloveská, Spojená škola Tilgnerova, či základná škola Františka z Assisi sú doplnené o celkom tri štátne materské školy.
Spojenie MHD
Primárne sú to električky č. 4 a 9, smer Centrum alebo Bory a autobusové spojenie č. 32.
Vzdialenosť do centra
Z najsevernejšej zástavky Borská do centra mesta Vám to električkou č. 9 nezaberie viac ako 14 minút, o pár minút bližšie to majú obyvatelia Rovníc (južnejšia časť), kde zo zastávky Segnerová alebo Lúčky je to len 12 minút.

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Karlová Ves - Kútiky a Rovnice

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.