No items found.
No items found.
Aj tento byt sme predali #bezprovízie a ušetrili klientovi tisíce
chcem ušetriť
Aj tento byt sme prenajali #bezprovízie a ušetrili klientovi stovky eur
chcem ušetriť

Priestranný 3 izbový byt 87 m2 s dvoma zasklenými loggiami, klimatizovaný - NÁMESTIE HRANIČIAROV.

1.

Priestranný byt 87 m2 je obojstranne orientovaný, krásne presvetlený dvoma zasklenými loggiami s výhľadom na zeleň.

2.

Výborná lokalita - 10 min. do centra mesta a pracovísk ako Aupark, Einpark či Digital park. V okolí množstvo rekreačno športových aktivít.

3.

V tesnej blízkosti bytového domu sa nachádza Billa, Tesco expres, kompletná občianska vybavenosť, najbližšia zastávka MHD - 1.min.

Cena nájmu

173500

€/

mesiac

Cena nájmu

173500

/

mesiac

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné napíšte nám.

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Byt sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Cena nehnuteľnosti

173500€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

/mesačne

Dohodnúť obhliadku
3 izbový
Poschodie
9
prízemie
/
12
Podlahová pl.
76.96
m2
Loggia
+
8.58
m2
Balkón
+
m2
Balkón
nie
Terasa
+
m2
Predzáhradka
m2
Zariadený čiastočne
Čiastočná rekonštrukcia
Pivnica
+
1.74
m2
Možnosť dokúpiť parkovacie státie, cena:

Poznámka makléra

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Háje - BA Petržalka, ul. Námestie hraničiarov. Vkusne zrekonštruovaný byt, obojstranne orientovaný V/Z, presvetlený dvoma loggiami 8,58 m2. Základné údaje: - celková výmera: 87,38 m2 - čistá podlahová plocha bytu: 76,96 - 2 x loggia: 2 x 4,29 m2 - pivnica: 1,74 m2 - podlažie: 9./12. posch. - optický internet a TV Dispozičné riešenie Výborná praktická dispozícia bytu a jeho výhoda - obojstranná orientácia V/Z, presvetlenie interiéru, množstvo úložného priestoru, potvrdzuje nadčasovosť bytu. Z priestrannej chodby vedie vstup do všetkých miestností: kúpeľne s vaňou, samostatného WC, kuchyne, nepriechodnej spálne s loggiou, obývacej izby s loggiou, samostatnej detskej izby. 3D obhliadka k dispozícii ( viď. pri foto galérii ), alebo zadajte vo vyhľadávači: https://my.matterport.com/show/?m=4DFeUzqBdqE Byt prešiel rekonštrukciou vybavenia: - v izbách sa nachádzajú nové, kvalitné drevené podlahy, v ostatných priestoroch keramická dlažba - 5 komorové plastové okná s izolačným 2 sklom, v detskej izbe 5 komorové plastové okno s izolačným 3 sklom, r. 2008 - zasklenie logií - bezrámovým posuvným systémom s roletami r. 2020 - klimatizačná jednotka Samsung r. 2020 - interiérové dvere so zárubňami - bezpečnostné vchodové dvere Sherlock - 3 vstavané šatníkové roldor skrine ( spálňa, 2x chodba ) Kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi: plynová varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, digestor, chladnička s mraziacim boxom. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou: zateplená fasáda a loggie r .2010, výmena rozvodov - stupačky r. 2019, nové výťahy r. 2020. Bytový dom je vybavený DEK systémom, 2 výťahmi, 2 vchodmi. Na každom podlaží sa nachádzajú 4 byty. Mesačné náklady na byt predstavujú 175 eur /3 osoby + 26 eur elektrina + 4,50 eur plyn Bezproblémové parkovanie - pred domom je rozľahlé parkovisko. V prípade záujmu je možný predaj parkovacieho státia č.8: 13,50 m2 v novostavbe ul.Osuského, v blízskosti bytového domu. Cena dohodou. Lokalita Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej časti Háje - Petržalka, ktorá zaručuje rýchlu cca 10 min. dostupnosť do centra mesta a na obchvat, množstvo zelene a športovísk. Byty v tejto lokalite sú obľúbené pre ľahko dostupnú kompletnú občiansku vybavenosť: v tesnej blízkosti sa nachádza Billa, Tesco Expres, niekoľko základných a materských škôl, bilingválne gymnázia, DM drogéria, detské ihriská, reštaurácie a kaviarne, zastávka MHD - 1. min. Na svoje si prídu aj milovníci rekreačno športových aktivít, priamo pri bytovom dome sa nachádza Petržalská cyklotrasa, Chorvátske rameno plné zelene, neďaleko sad Janka Kráľa, obľúbená Petržalská hrádza, jazero Draždiak, dostihová dráha.
Čítať ďalej
Rok kolaudácie
1978
Poplatky správcovi
€ / m
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Panel
Ústredné vykurovanie
Bez kotolne
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
+
1.74
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Terasa
m2
Parkovanie
Verejné
No items found.
Aktivity
Široké možnosti: behanie, bicyklovanie, korčuľovanie, futbal, hokej, tenis, posilňovanie, po dobudovaní Nového Lida to bude aj bezprostredne dostupná vodná plocha.
Potraviny
Jadrom zóny sú potraviny Lidl na križovatke Furdekovej a Šustekovej, ale je tu aj Terno, či Billa na hranici Hájov a Dvorov.
Zdravotné služby
Najviac ambulancii je sústredených v Poliklinike Šusteková, prevádzky lekárne však nájdete všade navôkol a stále je tu Eurovea len na pár minút.
Školy
Jedná základná škola na Pancúchovej, ktorá je spojená s gymnáziom a jedno ďalšie, bilingválne gymnázium CS Lewisa a na záver základná škola s materskou školou na Lachovej.
Spojenie MHD
Linky MHD vás spoja so zvyškom mesta (83,84,93), pričom najviac využijete električku č. 3 zo zastávky Jungmannová alebo Furdeková, s jednou zastávkou do centra mesta.
Vzdialenosť do centra
Po Starom meste Vám to peši nezaberie viac ako 15 minút, električkou je to len 1 zastávka.
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
2.65
%
úroková sadzba
od
239
EUR
mesačná splátka
1.8
%
úroková sadzba
od
243
EUR
mesačná splátka
4.19
%
úroková sadzba
od
246
EUR
mesačná splátka
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Petržalka - Háje

Preskúmať

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.