No items found.
No items found.
Aj tento byt sme predali #bezprovízie a ušetrili klientovi tisíce
chcem ušetriť
Aj tento byt sme prenajali #bezprovízie a ušetrili klientovi stovky eur
chcem ušetriť

Štýlový a kompletne zariadený byt v novostavbe, Lužná, Petržalka

1.

V byte býva výborná nájomníčka so záujmom o dlhodobý nájom, pričom platí 550€ vrátane energii.

2.

Novostavba v novej lokalite s kompletnou vybavenosťou, len dve zastávky električkou do centra.

3.

Bytový dom bol kolaudovaný v Decembri 2019, pričom sa byt kompletne a štýlovo zariadil.

Cena nájmu

124900

/ mesiac

Cena nájmu

124900

/

mesiac

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné napíšte nám.

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Byt sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Cena nehnuteľnosti

124900€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie
Dvoj - garsónka
Poschodie
2
prízemie
/
9
Podlahová pl.
37.3
m2
Loggia
+
5.43
m2
Balkón
+
m2
Balkón
nie
Terasa
+
m2
Predzáhradka
m2
Zariadený
Novostavba
Pivnica
+
m2
Energie
€/m
Možnosť dokúpiť parkovacie státie, cena:

Poznámka makléra

Dnes tu pre Vás máme čerešničku v podobe kompletne zariadeného 2 izbového apartmánu v novostavbe na začiatku Petržalky na Lužnej ulici. Bytový dom, v ktorom sa ponuka nachádza bol kolaudovaný v Decembri 2019 a je súčasťou širšej výstavby developera. Ten tu vybudoval prakticky novú štvrť s kompletnou infraštruktúrou a vybavením služieb, a to od piky.

Byt je po praktickej a svetelnej stránke dispozične zdravo riešený. Pozostáva z obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, kde sa zmestil kuchynský ostrovček kombinovaný s barovým sedením. Samostatná spálňa s východom na priestrannú loggiu a štýlová kúpeľňa spojená s WC sú hlavné lákadlá. V celom byte sú vysoké stropy a veľkoformátové okná, tak je dojem z priestrannosti interiéru ešte silnejší.

Po technickej stránke radíme tohto developera medzi to najlepšie na trhu. Plastové okná s trojsklom a protihlukovým mikrovetraním, plávajúce podlahy v byte, bezpečnostné dvere a videovrátnik sú niečim, čo by ste inde hľadali márne. Materiály použité v spoločných priestoroch a aj na prístupových chodníkoch sú rovnako veľmi kvalitné.

Štýlová kuchýnska linka je vybavená všetkými spotrebičmi (umývačka riadu, teplovzdušná rúra, indukčná varná doska, chladnička, drevená pracovná doska), či spomínaný kuchynský ostrov so sedením. Doplnená je o otvorené police z dubového dreva, a drevo sa rovnako použilo aj pre pracovné dosky, ktoré sú z masívneho dubu. Kuchynská zástena je zasa robená z čiernej bridlice. V obývačke je rozkladacia pohovka, drevené obloženie okna z masívneho dubu s možnosťou sedenia a šatníkova skriňa so zabudovaným botníkom.

V spálni sa nachádza drevená manželská posteľa (borovica), menšia skriňa s policami a vešaním a východ na priestrannú loggiu. Kúpeľňa na druhej strane poteší s veľkoformátovou nadštandardnou dlažbou, vstavaným sprchovým kútom s vaničkou z liateho mramoru, či dreveným stolíkom s umývadlom, pričom ako celok pôsobí nadštandardne. V kúpelni sa nachádza aj práčka so zabudovanou sušičkou. Nakoľko ide všetko o čerstvo zakúpené vybavenie, nečaká Vás žiadna ďalšia investíca.

V bytovom dome sa na prízemí nachádzajú obchodné priestory, kde nájdete prevádzky, ako salón krásy či reštauráciu. Pred vchodom ako aj pozdĺž celej ulice sú bezpečnostné kamery, pravidelne upravované okolie záhradníkom.

Lokalita - dom sa nachádza vo výbornej lokalite, s kompletnou občianskou vybavenosťou (priamo na ulici 2 menšie prevádzky potravín, kaderníctvo, reštaurácia, lekáreň a ďalšie) a výbornou dostupnosťou.

Vďaka električkovej trati, chodníkom a cyklochodníkom máte v dosahu len pár minút všetky body záujmu. Vyberte do historického centra, či najväčšieho Bratislavského parku Sad Janka Kráľa alebo využite medzi obyvateľmi Bratislavy vyhľadávanú a obľúbenú hrádzu pre aktívny relax.

V pešej dostupnosti sa nachádza Poliklinika Šusteková, kam sa dostanete cez novovybudovaný park s fontánou a jazierkom. Neďaleko pod oknami je nová veľká fontána, ktorá je súčasťou komplexnej zelene na celej ulici. Tá bola vysadená developerom a je udržiavaná záhradníkmi. Zo zadnej strany domu vyrastie v nasledujúcich rokoch ďalší nový park.

Či už potrebujete byť do 5 minút na obchvate, alebo používate pri preprave bicykel alebo MHD a chcete byť do 10 minút v centre či v práci, ste tu správne.

Nakoľko v byte je od odovzdania bytu a úplného dozariadenia jedna stála nájomníčka, ktorá má záujem ostať dlhodobo, je možné predĺženie nájmu s nájomníčkou. (Platí nájomné vrátane energií 550€ / mesačne).

Čítať ďalej
Rok kolaudácie
2019
Poplatky správcovi
€ / m
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Železobetón
Ústredné vykurovanie
Bez kotolne
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
+
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Radiátory
Terasa
m2
Parkovanie
Verejné
No items found.
Aktivity
Široké možnosti najmä v okolí Chorvátskeho ramena: behanie, bicyklovanie, korčuľovanie, futbal, hokej, tenis, posilňovanie, po dobudovaní Nového Lida to bude aj bezprostredne dostupná vodná plocha. Množstvo aktivít sa realizuje aj v Sade Janka Krála a pridruženom obchodnom centre Aupark.
Potraviny
Jadrom zóny sú potraviny Billa na Muchovom námestí a Lidl na križovatke Furdekovej a Šustekovej. Menšie potraviny dopĺňajú prevádzky Délia a Malina v areáli Vodotiky, či Terno v južnej časti na Wolkrovej ulici.
Zdravotné služby
Najviac ambulancii je sústredených v Poliklinike Šusteková, prevádzky lekárne však nájdete aj na Lužnej ulici, či v Bille alebo na Muchovom námestí.
Školy
Dobrá infraštruktúra je zabezpečená 3 materskými školami, pre východnú časť Hájov je to materská škola na Šustekovej a Lachovej, na náprotivnej strane materská školy na Pifflovej a Černyševského. Základné školy susedia s materskými na Lachovej, Macharovej a Černyševského, pričom ich dopĺňa súkromná umelecká škola.
Spojenie MHD
Najviac využijete električku č. 3 zo zastávky Jungmannová alebo Furdeková, s jednou zastávkou do centra mesta a čoskoro aj smerom na Draždiak. Autobusy premávajú po Bosákovej ulici s pokračovaním na Jantárovú pričom ide o čísla 83,84,88, 92 a 99.
Vzdialenosť do centra
Po Starom meste Vám to peši nezaberie viac ako 15 minút, električkou je to len 1 zastávka.

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Petržalka - Háje

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.