No items found.
No items found.
Aj tento byt sme predali #bezprovízie a ušetrili klientovi tisíce
chcem ušetriť
Aj tento byt sme prenajali #bezprovízie a ušetrili klientovi stovky eur
chcem ušetriť

Veľký byt pre veľkú rodinu v okrajovej časti Dúbravky s množstvom zelene.

1.

Bývanie pod lesom dominujúceho kopca Devínskej kobyly. V okolí jaskyňa, biele skaly či Dúbravská Kaverna. Milovníci prírody vitajte.

2.

Škola a škôlka prakticky len dolu kopcom necelých 600 metrov a o niečo ďalej aj stredná priemyselná. Cestou máte potraviny Kraj kde vybavíte desiatu.

3.

Pokojné bývanie v jednosmernej ulici v udržiavanom bytovom dome.

Cena nájmu

279000

/ mesiac

Cena nájmu

279000

/

mesiac

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné napíšte nám.

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Byt sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Cena nehnuteľnosti

279000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie
4 izbový
Poschodie
2
prízemie
/
7
Podlahová pl.
138.52
m2
Loggia
+
15.26
m2
Balkón
+
m2
Balkón
nie
Terasa
+
m2
Predzáhradka
m2
Zariadený čiastočne
Čiastočná rekonštrukcia
Pivnica
+
2.89
m2
Energie
€/m
Možnosť dokúpiť parkovacie státie, cena:

Poznámka makléra

Ste rastúca rodinka alebo sa obzeráte po väčšom komforte? Bývanie v tomto priestrannom a svetlom 4 izbovom byte so samostatnou kuchyňou vyhovie v jednom aj druhom prípade. Byt zaujme najmä tých, ktorí spĺňajú oba ciele.

Orientácia bytu na južnú a severnú stranu vytvára ideálnu svetelnú a teplotnú klímu. Na juh sú orientované denná časť a dve spálne. Obývacia izba a jedna zo spálni majú aj prístup na rozmernú loggiu. "Master bedroom" alebo teda rodičovská spálňa, ktorá je od ostatných izieb oddelená chodbičkou so vstavanou skriňou je síce bez prístupu na loggiu ale zato má osadené veľké okná s výhľadom na zeleň. Ide o malý parčík na ktorom sa v zime sánkujú deti a v lete na lavičke slnia miestny obyvatelia.

Severná časť bytu, ktorú tvorí tretia zo spální a kuchyňa s prístupom na druhú z dvoch loggii, je oddelená priestrannou chodbou a prístupom na samostatnú toaletu a kúpeľňu s vaňou.

V celom byte dominuje čistota a pohoda domova. Priestoru dominujú nábytky na mieru s množstvom odkladacieho priestoru. Ak si pozriete aj našu virtuálnu obhliadku, všimnete si nie len príjemnú svetelnosť ale aj čistý a udržiavaný stav. Po praktickej stránke pomáha usporiadanosti aj priestranná murovaná pivnica alebo menšia zasklená loggia, kde uskladníte sezónne vybavenie a športové náčinie či pneumatiky k autu.

Celkovú kvalitu bývania zvyšuje aj čerstvo menený plynový kotol, ktorý poháňa vlastný vykurovací systém bytu, pričom sa očakáva výrazný pokles na cene za spotrebu plynu. V kombinácii s elektrickým bojlerom sa stará o ohrev úžitkovej vody a vykurovanie pomocou radiátorov. Samotný bytový dom je zateplený a postavený z tehly. V lete a v zime si tak drží príjemnú klímu.

Ak máte deti v predškolskom veku, tak oceníte škôlku na Cabanovej ulici len 300 metrov od domu (alebo materská škola pri kríži, len o niečo ďalej), pre tých starších je tu základná škola s veľkým ihriskom o niečo ďalej. V okolí nájdete aj množstvo neškolských ihrísk na víkendové prechádzky, prípadne v zimnom období oceníte obchodné centrum Bory mall, ktoré ponúka množstvo voľnočasových aktivít.

Dostanete sa tam rýchlo a pohodlne zo zastávky mestskej hromadnej dopravy "Pri Kríži", pričom ide o spoje 20, 23, 26, 27, 36 a 123. Tie chodia každých 10 minút či smerom do centra alebo naopak až do Záhorskej Bystrice. Čerstvo zrekonštruovaná električková Karloveská radiála Vás dostane až pod most SNP a dokonca sa plánuje jej predĺženie až do novej mestskej časti Bory mall.

Ak ste veľká rodina, alebo rodina ktorá potrebuje dostatok priestoru pre životný komfort, je toto ideálny kandidát ktorý by na Vašom zozname obhliadok nemal chýbať. Dohodnite si ju preto ešte dnes.

Čítať ďalej
Rok kolaudácie
1998
Poplatky správcovi
€ / m
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Tehla
Ústredné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Plynový kotol
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
+
2.89
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Radiátory
Terasa
m2
Parkovanie
Verejné
No items found.
Aktivity
Turistika či oddych v lesoparku a prostredí Devínskej Kobyly, pre aktívnych cyklistov ale aj rodinné posedenia, športové centrá, zimný a futbalový štadión, plaváreň a iné.
Potraviny
Nájdete zástupcov najväčších potravinových reťazcov ako Tesco, Billa či Lidl sústredené pozdĺž Saratovskej ulice ako osy tejto štvrte.
Zdravotné služby
Najviac ich nájdete v na pešo dostupných obchodných centrá OC Saratov alebo Dubrawa, a čoskoro aj v novej nemocnici na Boroch.
Školy
Najväčším súborom je komplex na Nejedlého ulici, ktorý spája materskú školu so základnou školou a moderným športovým areálom. Deti však môžu navštevovať aj materskú školu na Ožvoldíkovej ulici, či ďalšiu so základnou školou Pri Kríži. V južnejšej časti je to materská škola na Ušiakovej, o niečo ďalej súkromná materská škola s verejným gymnáziom na Bilikovej ulici.
Spojenie MHD
Skvelé prepojenie s inými časťami vďaka električke č. 4, ale aj autobusom č. 20, 23, 83 a 84.
Vzdialenosť do centra
Napriek odľahlosti Dúbravky, je táto miestna časť vynikajúco prepojená s centrom vďaka električkovej radiále so spojom č. 4 a celkovým trvaním cesty len 20 minút.

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Dúbravka - Podvornice

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.