Dohodnite si obhliadku
Alebo máte otázky?

Napíšte nám ich sem a my odpovieme ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
No items found.
No items found.
Virtuálna obhliadka
Pôdorys
Rezervovaný

Veľký byt pre veľkú rodinu v okrajovej časti Dúbravky s množstvom zelene.

Dominik Petrovič
Váš osobný maklér

Bývanie pod lesom dominujúceho kopca Devínskej kobyly. V okolí jaskyňa, biele skaly či Dúbravská Kaverna. Milovníci prírody vitajte.

Škola a škôlka prakticky len dolu kopcom necelých 600 metrov a o niečo ďalej aj stredná priemyselná. Cestou máte potraviny Kraj kde vybavíte desiatu.

Pokojné bývanie v jednosmernej ulici v udržiavanom bytovom dome.

279000
/mesačne
Poznámka makléra »
Kontaktovať makléra »
4 izbový
2
/
7
podlažie
138.52
m2
15.26
m2
m2
balkón nie
Terasa
m2
Zariadený čiastočne
Čiastočná rekonštrukcia

Poznámka makléra

Ste rastúca rodinka alebo sa obzeráte po väčšom komforte? Bývanie v tomto priestrannom a svetlom 4 izbovom byte so samostatnou kuchyňou vyhovie v jednom aj druhom prípade. Byt zaujme najmä tých, ktorí spĺňajú oba ciele.

Orientácia bytu na južnú a severnú stranu vytvára ideálnu svetelnú a teplotnú klímu. Na juh sú orientované denná časť a dve spálne. Obývacia izba a jedna zo spálni majú aj prístup na rozmernú loggiu. "Master bedroom" alebo teda rodičovská spálňa, ktorá je od ostatných izieb oddelená chodbičkou so vstavanou skriňou je síce bez prístupu na loggiu ale zato má osadené veľké okná s výhľadom na zeleň. Ide o malý parčík na ktorom sa v zime sánkujú deti a v lete na lavičke slnia miestny obyvatelia.

Severná časť bytu, ktorú tvorí tretia zo spální a kuchyňa s prístupom na druhú z dvoch loggii, je oddelená priestrannou chodbou a prístupom na samostatnú toaletu a kúpeľňu s vaňou.

V celom byte dominuje čistota a pohoda domova. Priestoru dominujú nábytky na mieru s množstvom odkladacieho priestoru. Ak si pozriete aj našu virtuálnu obhliadku, všimnete si nie len príjemnú svetelnosť ale aj čistý a udržiavaný stav. Po praktickej stránke pomáha usporiadanosti aj priestranná murovaná pivnica alebo menšia zasklená loggia, kde uskladníte sezónne vybavenie a športové náčinie či pneumatiky k autu.

Celkovú kvalitu bývania zvyšuje aj čerstvo menený plynový kotol, ktorý poháňa vlastný vykurovací systém bytu, pričom sa očakáva výrazný pokles na cene za spotrebu plynu. V kombinácii s elektrickým bojlerom sa stará o ohrev úžitkovej vody a vykurovanie pomocou radiátorov. Samotný bytový dom je zateplený a postavený z tehly. V lete a v zime si tak drží príjemnú klímu.

Ak máte deti v predškolskom veku, tak oceníte škôlku na Cabanovej ulici len 300 metrov od domu (alebo materská škola pri kríži, len o niečo ďalej), pre tých starších je tu základná škola s veľkým ihriskom o niečo ďalej. V okolí nájdete aj množstvo neškolských ihrísk na víkendové prechádzky, prípadne v zimnom období oceníte obchodné centrum Bory mall, ktoré ponúka množstvo voľnočasových aktivít.

Dostanete sa tam rýchlo a pohodlne zo zastávky mestskej hromadnej dopravy "Pri Kríži", pričom ide o spoje 20, 23, 26, 27, 36 a 123. Tie chodia každých 10 minút či smerom do centra alebo naopak až do Záhorskej Bystrice. Čerstvo zrekonštruovaná električková Karloveská radiála Vás dostane až pod most SNP a dokonca sa plánuje jej predĺženie až do novej mestskej časti Bory mall.

Ak ste veľká rodina, alebo rodina ktorá potrebuje dostatok priestoru pre životný komfort, je toto ideálny kandidát ktorý by na Vašom zozname obhliadok nemal chýbať. Dohodnite si ju preto ešte dnes.

Čítať viac »

Pôdorys

No items found.

Prehľad parametrov

Rok kolaudácie
1998
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Tehla
Ústredné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Plynový kotol
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
2.89
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Radiátory
Terasa
m2
Parkovanie
Verejné

Virtuálna obhliadka

Video

Lokalita

Viac o lokalite

Dúbravka

Preskúmať

Spýtajte sa

O mne

Už viac ako 3 roky pracujem na zázemí pre realitných a finančných maklérov. Hľadanie a financovanie bývania pre klientov osobnimakleri.sk sa mi stalo vášňou, ktorá ma napĺňa.

Moje portfólio
Kontatný formulár

Napíšte mi svoje otázky alebo záujem o obhliadku. Budem sa tešiť.

Ďakujeme, maklér Vás bude kontaktovať.
Oops! Skúste znova prosím.

Mohlo by sa Vám páčiť

Voľný
|

Zrekonštruovaný byt v susedstve novej mestskej štvrte Záhradné Mesto

Dúbravka
|
Byt
|
Kompletná rekonštrukcia
|
Panel
Panel
|
Kompletná rekonštrukcia
169900
3 izbový
69.28
m2
m2
3.5
m2
Voľný
|

Byt s výhľadom vo vyhľadávanej lokalite Družby, Trnava

Trnava - Družba
|
Byt
|
Kompletná rekonštrukcia
|
Železobetón
Železobetón
|
Kompletná rekonštrukcia
130000
4 izbový
75
m2
m2
m2
Voľný
|

4 izbový byt na Dolných honoch v Bratislave so super dispozíciou

Podunajské Biskupice - Dolné hony
|
Byt
|
Čiastočná rekonštrukcia
|
Panel
Panel
|
Čiastočná rekonštrukcia
149000
4 izbový
78.5
m2
m2
4.03
m2
Voľný
|

Unikátne bývanie v novostavbe s výhľadom na Malé Karpaty, apartmán D2

Marianka
|
Byt
|
Novostavba
|
Tehla
Tehla
|
Novostavba
69000
1.5 izbový
44.5
m2
m2
m2