No items found.
No items found.

Strešný byt s luxusnými balkónmi pre modernú rodinu v zóne VILADOMY, Slnečnice

1.

Atraktívny projekt blízko prírody a dunajskej hrádze s kvalitným prevedením a úrovňou spoločných priestorov.

2.

Napojenie do centra mesta ale aj na diaľnicu je jedným z hlavných benefitov. R7 bude len čerešničkou.

3.

Vynikajúco presvetlený byt s nadštandardne veľkými oknami.

Cena nájmu

348750

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

348750€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

Porovnať bankyhypo s výhodami
4 izbový
poschodie
6
/
6
105.04
m2
loggia
balkón
28
m2
m2
balkón nie
Terasa
m2
Predzáhradka
m2
Zariadený čiastočne
Novostavba
Možnosť dokúpiť parkovacie státie

Poznámka makléra

Táto ponuka sa nesie v znamení čísla 4. Disponuje 4 balkónmi s krásnymi výhľadmi, číslo tohto 6 poschodového tehlového bytového domu je 4, ponúka celkom 4 priestranné izby a v neposlednom rade ide o poslednú štvrtú etapu projektu Viladomy Slnečnice.

Ak je Vám teda číslo 4 sympatické, rovnako ako tento úžasný byt, tak ste na správnom mieste a chopte sa príležitosti vlastniť presvetlený strešný byt s výhľadmi do 3 svetových strán (vrátane lužných lesov).

Potešíme Vás prevedením štandard do ktorého stačí už len zabezpečiť kuchyňu, pričom priestor pre ňu určený je veľkorysý. Ideálnou voľbou je kuchyňa do tvaru písmena U s barovým sedením alebo jedálenským ostrovom. Zmestíte sem však aj kombináciu L-kovej kuchyne s kuchynským ostrovčekom a sedením. Je z nej prístup na najmenší zo 4 balkónov. Kuchári teda nosom ohŕňať nebudú.

Samotná obývacia časť má rozlohu dnešných 1 izbových bytov a to viac ako 26m2 a dominujú jej dve veľkoformátové okná s prístupom na najväčší zo 4 balkónov (13.8m2). Dispozícia bola pre nás najväčším oporným bodom pri stanovení ceny, nakoľko hodnotíme pozitívne oddelenie nočnej časti od tej dennej. Po vstupe do bytu sa priestor člení na dennú časť po ľavej strane a nočnú časť na pravej.

Nočná ponúka 3 izby. Dve "menšie" o výmere podlahovej plochy 13m2 (po zaokrúhlení) a manželskej, ktorá má výmeru až 18.39m2. Je dokonca vybavená šatníkom a vlastnou kúpeľnou s toaletou a sprchovým kútom a má 2 balkóny, ten zo spálne a zároveň druhý najväčší o výmere 9m2 a jeden menší prístupný zo šatníka.

Zvyšok nočnej časti tvorí kúpeľňa s vaňou a práčovňou. Práve práčovňa je šikovne vyriešená ako priestor pre kombináciu aj so sušičkou v vstavenej skrini. Ďalšia toaleta sa nachádza v predsieni a je vybavená aj umývadlom. Návštevy (ktoré za týmito výhľadmi a balkónmi určite zavítajú) môžu tak využiť toaletu bez toho aby chodili do spálňovej časti.

Po technickej stránke je byt vybavený bezpečnostnými dverami, elektronickým vrátnikom, prípravou na exteriérové žalúzie (podmietková s prívodom elektriny a vypínače na ich ovládanie) a predprípravou na klimatizáciu. Balkóny sú vydláždené betónovou dlažbou, ktorá sa bude ľahko udržiavať. Samotný byt je v prevedení štandard, ktorý tvoria laminátové plávajúce podlahy s dubovým dekorom, biele interiérové dvere a kúpeľne ladené do neutrálneho štýlu vybavené sanitou.

Okolie bytového domu je plné zelene a pravidelne udržiavané. Architekti sa s prostredím bytových domov vyhrali do detailu. Lavičiek je dostatok a sú v dostatočných rozostupoch s optickými bariérami v podobe stromov pre zabezpečenie relaxu a súkromia. Okrem toho je v areály množstvo priestorov vyhradených pre deti v podobe detských ihrísk s preliezkami. Nájdete tu aj futbalové ihrisko, či ihrisko určené na hranie basketbalu. Mamičky potešíme aj vlastnou škôlkou a príjemnými prechádzkami v Parčíku Slnečnice. Ten oceníte najmú v horúcich letných dňoch, kedy je často nemožné nájsť miesto na prechádzku s normálnou klímou.

Mesačné náklady na byt sú prepočítané na 188,- Eur. K bytu je možné kúpiť pivničnú kopku v cene 8.000,- Eur a 2 parkovacie státia v garáži, každé v cene 15.000,- Eur.

Naša často opakovaná veta tu platí dvojnásobne, ponáhľajte si dohodnúť osobnú obhliadku lebo táto ponuka je jedna z mála ktorá Vás skutočne chytí za srdce.

Rok kolaudácie
2020
Poplatky správcovi
€ / m
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Tehla
Ústredné vykurovanie
Bez kotolne
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
4.36
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Radiátory
Terasa
m2
Parkovanie
Vnútorné státie
No items found.
Aktivity
Petržalská hrádza, Jarovecké rameno či Lužné lesy sú k dispozícii pre prechádzky a športové vyžitie.
Potraviny
V nákupnom centre Slnečnice Market nájdete všetko potrebné - potraviny, drogériu a iné.
Zdravotné služby
Lekáreň nájdete v Slnečnice market aj v zóne Viladomy, blízko je nemocnica Antolská.
Školy
Plánovaná výstavba školy v Slnečniciach bude zahŕňať materskú, základnú a strednú školu.
Spojenie MHD
Na presun do centra mesta môžete využiť autobusy č. 91,191,90,80,99. V budúcnosti aj električku.
Vzdialenosť do centra
Centrum mesta je vzdialené cca 9km, cesta vám nebude trvať viac ako 10 minút autom.
Teraz najvýhodnešie
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
0.5
%
úroková sadzba
od
239
mesačná splátka
0.6
%
úroková sadzba
od
243
mesačná splátka
0.69
%
úroková sadzba
od
246
mesačná splátka
0.8
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
0.79
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
Pre zobrazenie splátky otočte smartphone
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Slnečnice

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.