V priemere klientom na provízii ušetríme 2435€
No items found.
No items found.
Aj tento byt sa predáva cez službu
#bezprovízie
Aj tento byt sa prenajíma cez službu #bezprovízie
chcem predať
Aj tento byt sme predali #bezprovízie a ušetrili klientovi tisíce
chcem ušetriť
Aj tento byt sme prenajali #bezprovízie a ušetrili klientovi stovky eur
chcem ušetriť

Novostavba v uzavretom areáli s detským ihriskom, objavte bývanie na Nákovnej

1.

Areál bytového súboru je uzavretý, pričom sa pristupuje cez bránu na diaľkové ovládanie.

2.

Uzavretý areál s detským ihriskom, kde nie je problém nechať deti na bicykloch či len tak sa hrajúc na otvorenej ploche areálu.

3.

Orientácia bytu na dve svetové strany, pričom obe disponujú balkónom.

Cena nájmu

180000

€/

mesiac

Byt sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Cena nehnuteľnosti

180000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

Porovnať bankyhypo s výhodami
3 izbový
poschodie
3
/
4
75.83
m2
loggia
balkón
4
m2
m2
balkón nie
Terasa
m2
Predzáhradka
m2
Zariadený
Novostavba
Možnosť dokúpiť parkovacie státie

Poznámka makléra

Dostupnosť bývania v Bratislave je všeobecne najhoršia za posledné historické obdobie a to viac poteší ponuka 3 izbového bytu s vlastným parkovaním a dvoma balkónmi na dobrej adrese v Podunajských Biskupiciach. Preto ak hľadáte bývanie ako začínajúca rodina, ste tu správne.

Táto ponuka presvedčí najmä kľudnou lokalitou s dobrou infraštruktúrou a uzavretým areálom, do ktorého sa pristupuje cez bránu. Tú si otvoríte diaľkovým ovládaním a v rámci areálu zaparkujete na vyhradenom vonkajšom státi, ktoré je vo Vašom vlastníctve a zahrnuté v kúpnej cene. S nákupom sa presuniete ku vchodu, v ktorom sú len 4 byty na 4 podlažiach (áno, na každom podlaží jeden) a popritom sa zvítate so svojimi ratolesťami. Tie sa hrajú na uzavretom ihrisku s preliezačkami alebo tie staršie hrajú futbal, či sa bicyklujú v rámci bezpečného dvora bez premávky.

Po technickej stránke je stavba postavená z tehly a prekrytá sedlovou strechou. Skolaudovaná bola v roku 2011. Je to teda v byt v ideálnom veku, kedy je už všetko "sadnuté" a bytový fond má dostatočné úspory z predošlého bezúdržbového obdobia. Bývanie sa nachádza na 2 poschodí z celkových 3, pričom na podlaží ste ako jediný. Orientovaný je do oboch strán, na severnú odkiaľ je vidieť na detské ihrisko a celý areál a na južnú zazelenanú výsadbou záhrad Podunajských Biskupíc.

Byt disponuje dokonca vlastným vykurovaním v podobe plynového kotla, ktorý ohrieva teplú vodu do podlahového kúrenia. Kuchyňa je riešená na mieru a kompletne vybavená elektrickými spotrebičmi ako indukčná doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, digestor či veľká chladnička.

Benefitom je aj vybavenie ostatných izieb, ktoré je súčasťou kúpnej ceny a Vy sa tak môžete rovno sťahovať a bývať. Na prvý pohľad Vám to príde ako maličkosť, ale máte tu celkom 4 vstavané skrine na mieru, sedaciu súpravu v tvare písmena U v obývacej miestnosti aj s obývacou stenou. Detská posteľ (okrem postieľky) a manželská posteľ sú nelacnou súčasťou vybavenia.

Čerešničkou na torte je krásne zladená kúpelňa s vaňou a šikovne v kúte schovanou závesnou toaletou. Je priestranná a odvetraná elektrickým ventilátorom v strope.

Po dispozičnej stránke sú obývacia izba s balkónom a detská izba orientované na juh s výhľadom na rodinné domy a záhrady starých Biskupíc. Spálňa s menším balkónom je orientovaná na sever s výhľadom na novostavby a detské ihrisko. Vstupujete do zádveria so vstavanou skriňou a prechodom do dennej časti v podobe obývacej izby s východom na balkón a pekným výhľadom. Kuchynsky kút s barovým sedením je dobre umiestnený v južnom kúte. Detská izba je prístupná z obývacej miestnosti a spálňa spolu s priestrannou kúpeľňou z predĺženej časti chodby.

Lokalita:
Podunajské Biskupice sú najväčšou mestskou časťou Bratislavy a zároveň jej juhovýchodnou hranicou. So svojimi viac ako 20 tisíc obyvateľmi patria medzi dynamicky sa rozvíjajúce mestské časti.

Bytový dom na Nákovnej je komorný projekt 4 podlažnej budovy umiestnený v kľudnom prostredí v susedstve miestnych záhrad a neďaleko Kazanskej ulice s dobrým napojením MHD a zázemím služieb. Veľkým plusom je materská škola v susedstve či základná škola do pár minút na pešo. Potraviny sú zastúpené všetkými reťazcami ako Billa, Lidl či najbližší Kaufland. Menšie potraviny nájdete aj na spomínanej Kazanskej ulici, ale aj v centre starých Biskupíc, kde okrem malých potravín je aj zelovoc, pekáreň a niekoľko menších prevádzok. Zaujímavosťou je kaviareň v susedstve objektu s príjemnou atmosférou, či množstvo cyklotrás a chodníkov, ktoré Vás zavedú až k Dunajskej Hrádzi.

Rok kolaudácie
2011
Poplatky správcovi
128
€ / m
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Tehla
Ústredné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Plynový kotol
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Podlahové teplovodné
Terasa
m2
Parkovanie
Vonkajšie státie
No items found.
Aktivity
Okolie Podunajských Biskupíc môžete spoznávať vďaka cyklochodníkom na kolesách bicykla.
Potraviny
V pešej dostupnosti nájdete viaceré obchody (Tesco, Lidl, Billa, či menšie prevádzky).
Zdravotné služby
V mestskej časti sa nachádza rad súkromných či verejných zdravotníckych zariadení a lekárne.
Školy
V okolí sú k dispozícii materské, základné aj stredné školy.
Spojenie MHD
Na prepravu môžete využiť autobusy ( linky č. 65,67, 75,78, 79), trolejbusy (č. 201,202), či vlaky.
Vzdialenosť do centra
Centrum mesta je vzdialené cca 10 km, v ideálnych podmienkach vám cesta zaberie 15-20 minút autom.
Teraz najvýhodnešie
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
0.5
%
úroková sadzba
od
239
mesačná splátka
0.6
%
úroková sadzba
od
243
mesačná splátka
0.69
%
úroková sadzba
od
246
mesačná splátka
0.8
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
0.79
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
Pre zobrazenie splátky otočte smartphone
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Podunajské Biskupice

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.