No items found.
No items found.

Unikátne bývanie v novostavbe s výhľadom na Malé Karpaty, byt C2

1.

Exkluzívna dispozícia už v skolaudovanej novostavbe len s 8 bytmi.

2.

Tichá lokalita v slepej ulici s výhľadom na zelené lesy Malých Karpát so sviežim vzduchom.

3.

Možnosť dokúpenia parkovacieho státia v garáži a pivničná kobka v cene bytu.

Cena nájmu

169000

€/

mesiac

Cena nehnuteľnosti

169000€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná mesačná splátka hypotéky

869

Porovnať bankyhypo s výhodami
3 izbový
poschodie
2
/
4
87.26
m2
8
m2
m2
balkón nie
Terasa
m2
Predzáhradka
m2
Zariadený čiastočne
Novostavba

Poznámka makléra

Len málokedy sa nám podarí dostať do ponuky stavbu od majiteľa, ktorá je takto kvalitne dotiahnutá až do finálneho stavu. Táto skolaudovaná tehlová novostavba ponúka len 8 bytov. Nielenže ich je možné obývať už dnes, ale bytové jednotky sú dokonca aj zariadené. V prípade tohto konkrétneho bytu ešte ostáva dozariadiť spálne podľa vlastného vkusu a môžete plnohodnotne bývať. V každom byte majiteľ stavil na inú paletu farieb, no obklady a sanitu ponechal všade rovnakú, v nadštandarde.

Prekvapením pre nás bolo zistenie, že v kuchyni je osadená kuchynská linka vybavená všetkými spotrebičmi, vrátane chladničky. Dispozície zodpovedajú tvaru zastavanej plochy, trochu atypickej, ale architekt sa s nimi šikovne vyhral. Páči sa nám ideálna orientácia dennej časti na Juh a Východ s krásnym výhľadom na zelené kopce Malých Karpát s prístupom na rozmerný balkón. Denná časť tohto 3 izbového nového bytu má celkovú výmeru 33m2 a atmosféra vlastnej kachlovej piecky s otvoreným a presvetleným priestorom je proste úžasná.

Potešia Vás až dva šatníky, šikovne umiestnené v spojovacej chodbe, ktorými sa táto jednotka líši od bytovej jednotky B2, v ktorej sa tento priestor využil na rozšírenie obývacej izby, no na úkor priestoru na uskladnenie.

Celkom dve spálne sú orientované na sever a rozmermi ponúkajú dostatok miesta pre vstavaný šatník, veľkú manželskú posteľ či dve detské postele. Voľbu priestrannej kúpelne s vaňou a sprchovým kútom hodnotíme ako vynikájúcu, konečne niekdo myslel na dostatok priestoru v kúpeľni. Spolu s oddelenou toaletou sa kúpeľňa nachádza oproti spálniam, ktoré sú oddelené spojovacou chodbou s predsieňou a šatníkom pri vstupe. Najlepšie si dispozíciu pozriete na našej virtuálnej obhliadke. Prejdite sa online každým kútom tohto bytu, ktorý má čo ponúknuť.

Vybavenie a technické prevedenie:
Stavba je postavená z Porotherma, kvalitnej slovenskej pálenej tehly a je zateplená zateplením o hrúbke 160mm. Na dome sú plastové okná, v interiéroch plávajúce podlahy a v chodbe kamenná dlažba. Priestranná kúpelňa a samostatná toaleta sú obložené obkladom a disponujú kompletnou sanitou. Byt je čiastočne zariadený a zariadenie na fotkách je súčasťou ceny. Každý byt má vlastný elektrický kotol a bojler. Kúrenie v byte je teplovodné (radiátory) a v kúpeľni je podlahové vykurovanie. Kvalitne spracované sú aj spoločné priestory, ktorým dominuje krásna dlažba, novotou lesknúci sa výťah či čistá podzemná garáž s parkovacími státiami a pivničnými kobkami.

Už vstupom do bytového domu pochopíte, že exteriérový obkladový kameň a priznané trámy prestrešenia proti daždu vo stupnej chodbe domu nebývajú štandardom a sú rukopisom staviteľa, ktorý si dal záležať. Radosť sa sem vracať po práci a dopriať si kávu s upokojujúcim výhľadom na zelené kopce Malých Karpát.

O lokalite:
V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane škôlky, školy, potravín či reštaurácie. Množstvo príležitostí pre oddych a aktívny relax, ako pešia turistika, cyklochodníky parky a detské ihriská. Vyhľadávané pútnické miesto či prameň s pitnou vodou sú už len čerešničkou na torte.

Ak Vás tento bytový dom zaujal a hľadáte bývanie tejto kvality a s týmto výhľadom, neváhajte si dohodnúť obhliadku už dnes.

Rok kolaudácie
2017
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Tehla
Ústredné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Kotol elektrický
Vlastné vykurovanie
Pivnica
2
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Radiátory
Terasa
m2
Parkovanie
Vnútorné státie
No items found.
Aktivity
Blízkosť Malých Karpát vám dáva možnosť hocikedy nasadnúť na bicykel alebo sa vybrať na túru.
Potraviny
Väčšie obchody s potravinami (Billa, Tesco) nájdete v Záhorskej Bystrici.
Zdravotné služby
V obci je lekáreň, najbližšie zdravotné stredisko nájdete v blízkej Záhorskej Bystrici.
Školy
Nachádza sa tu materská aj základná škola, no s veľmi obmedzenou kapacitou.
Spojenie MHD
S Bratislavou Vás spájajú frekventované autobusové linky, cesta trvá cca 30min.
Vzdialenosť do centra
Do centra Bratislavy sa dostanete autom za cca 20-25 minút (18km), Záhorská Bystrica je na skok.
Teraz najvýhodnešie
Ponuky sú počítané pre objem a parametre, ktoré ste zadali vyššie. Obráťte sa naše hypocentrum s pomocou pri financovaní a získajte znalecký posudok zadarmo, vybavenie katastra s úhradou kolkov a právne poradenstvo a konzultácie zmlúv o prevode vlastníctva.
0.5
%
úroková sadzba
od
239
mesačná splátka
0.6
%
úroková sadzba
od
243
mesačná splátka
0.69
%
úroková sadzba
od
246
mesačná splátka
0.8
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
0.79
%
úroková sadzba
od
250
mesačná splátka
Pre zobrazenie splátky otočte smartphone
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Marianka

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku

Alebo máte otázky? Napíšte mi ich ..

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.