No items found.
No items found.
Aj tento byt sme predali #bezprovízie a ušetrili klientovi tisíce
chcem ušetriť
Aj tento byt sme prenajali #bezprovízie a ušetrili klientovi stovky eur
chcem ušetriť

Zrekonštruovaný byt v susedstve novej mestskej štvrte Záhradné Mesto

1.

Kvalitná a štýlová rekonštrukcia, ktorá Vás láka sa okamžite zabývať. Prírodné tóny a kvalitné materiály zladené v spolupráci s architektom.

2.

Uzatvorené detské ihrisko, ktoré v spolupráci s rodičmi zveľaďuje miestna nezisková organizácia a nebojíte sa tu nechať aj hračky.

3.

Zateplený a kompletne zrenovovaný bytový dom - strecha, výťahy, stúpačky, elektro rozvody, stierky a aj podlahy.

Cena nájmu

169900

/ mesiac

Cena nájmu

169900

/

mesiac

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné napíšte nám.

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Byt sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Cena nehnuteľnosti

169900€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie

Ako bol spokojný klient?

Zrekonštruovaný byt v susedstve novej mestskej štvrte Záhradné Mesto

Velmi promptny pristup, kvalitna prezentacia nehnutelnosti. Napriek komplikovanej kupe a predaji neustala komunikacia zo strany maklera, p. Petrovica moze na 100% odporucit.

3 izbový
Poschodie
8
prízemie
/
12
Podlahová pl.
69.28
m2
Loggia
+
3.5
m2
Balkón
+
m2
Balkón
nie
Terasa
+
m2
Predzáhradka
m2
Zariadený čiastočne
Kompletná rekonštrukcia
Pivnica
+
1.2
m2
Energie
€/m
Možnosť dokúpiť parkovacie státie, cena:

Poznámka makléra

Ak sa obzeráte po bývaní v severnej časti Dúbravky, ktorá sa infraštruktúrne rozrastá o novú mestskú štvrť Záhradné mesto, no zároveň nechcete kupovať novostavbu, ktorých ceny tu atakujú výšiny, máme pre Vás ten správny "3izbák". Nachádza sa v kompletne renovovanom bytovom dome na Homolovej ulici.  

Panelový bytový dom prešiel v r. 2016 kompletnou renováciou, ktorá zahŕňala práce na streche, zateplenie fasády, upravil sa vchod do bytového domu a zlepšenia sa dočkali aj spoločné priestory. Osadili sa nové výťahy, celkom 2, a došlo k výmene stúpačiek, ktoré sú často postrachom ak nejde o kúpu novostavby. V tomto prípade vás už však žiadny stres nečaká, len pohodlné a komfortné bývanie.

V rámci prostredia, okrem zrenovovanej "bytovky", poteší aj okolie, ktoré má parkový charakter s množstvom zelene a oplotené detské ihrisko s detskými preliezkami sa nachádza hneď vedľa vchodu. Na jeho zveľaďovaní sa podieľa nezisková organizácia a miestní rodičia ho prijali s veľkou radosťou.  

Dispozícia bytu sa oproti pôvodnému stavu upravila a byt tak nabral na priestrannosti a svetelnosti. Pohyb sa tu točí okolo centrálnej obývacej izby, do ktorej vstupujete cez predsieň. Ďalej sa môžete vydať troma smermi, do manželskej spálne, do detskej izby a do kuchyne spojenej s loggiou. Spálňa orientovaná na sever zabezpečuje aj počas horúceho leta príjemnú klímu. Obývačka a kuchyňa s loggiou sú orientované smerom na východ a každé ráno Vás pri raňajkách privítajú slnečné lúče. Kuchyňa je rozumne riešená kuchynskou linkou tvaru L so vstavanými spotrebičmi (umývačka, indukčná varná doska na 380V, rúra, mikrovlnná rúra), plnohodnotnou pracovnou zónou a jedálenským stolom pre servírovanie.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou interiéru. Vymenili sa inžinierske rozvody, vrátane nových rozvodov vody a elektriny. Nové stierky a znížené podhľady s dizajnovým LED osvetlením potešia každý moderný pár. Vymenené plávajúce podlahy, interiérové dvere a vstupné bezpečnostné dvere potešia zase Vašu peňaženku, nakoľko túto investíciu za Vás vybavil aktuálny majiteľ. Po stránke úložných systémov sme tu na tom viac než dobre, v spálni sa nachádzajú dve vstavané skrine, v detskej izbe veľký rolldor, v obývačke vstavaná policová skriňa, pričom všetok nábytok je zladený a robený na mieru v dekore dub. Samozrejme je súčasťou predaja a kúpnej ceny. Na fotení nás najviac potešila kúpelňa s vaňou so sklenenou otváracou zástenou, s možnosťou využitia aj ako sprchový kút. Keby Vám tento úložný priestor nestačil, stále máte k dispozícii pivnicu o výmere 1.2m2, či už na uskladnenie sezónneho športového náradia, alebo pneumatík.

Lokalita:
Homolova ulica sa nachádza v Dúbravke, obľúbenej mestskej časti Bratislavy s výbornou dopravnou dostupnosťou. V tesnom dotyku borovicového lesa – kopca Devínskej Kobyly, tu vzniklo mesto v meste s výbornou občianskou vybavenosťou. Len 250 metrov od vchodu máte potraviny Kraj, kde vždy nakúpite čerstvé produkty. Na väčšie nákupy sa môžete vydať peši alebo električkou do prevádzok Billa, Lidl či OC Saratov, ktoré sú roztrúsené pozdĺž Saratovskej ulice. V pešej dostupnosti sa nachádzajú 3 materské školy aj základná škola. Možno Vás poteší aj blízkosť British international school. Najkrajšie na bývaní v tejto lokalite je, že vôbec nepotrebujete auto. Preto je vyhľadávaná mladými a modernými rodinami. Deti do školy odprevadíte peši za pár minút, alebo ich pustíte aj samé. Všetky služby občasnej potreby vybavíte v obchodnom centre Saratov, alebo po dobudovaní električkovej radiály už aj v Bory mall. Nehnuteľnosti v tejto lokalite po predĺžení spomínanej radiály naberú na cene a komforte bývania.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tento byt sa v našej ponuke dlho neohreje.

Čítať ďalej
Rok kolaudácie
1984
Poplatky správcovi
€ / m
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Panel
Ústredné vykurovanie
Bez kotolne
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
+
1.2
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Radiátory
Terasa
m2
Parkovanie
Verejné
No items found.
Aktivity
Turistika či oddych v lesoparku a prostredí Devínskej Kobyly, pre aktívnych cyklistov ale aj rodinné posedenia, športové centrá, zimný a futbalový štadión, plaváreň a iné.
Potraviny
Nájdete zástupcov najväčších potravinových reťazcov ako Tesco, Billa či Lidl sústredené pozdĺž Saratovskej ulice ako osy tejto štvrte.
Zdravotné služby
Najviac ich nájdete v na pešo dostupných obchodných centrá OC Saratov alebo Dubrawa, a čoskoro aj v novej nemocnici na Boroch.
Školy
Najväčším súborom je komplex na Nejedlého ulici, ktorý spája materskú školu so základnou školou a moderným športovým areálom. Deti však môžu navštevovať aj materskú školu na Ožvoldíkovej ulici, či ďalšiu so základnou školou Pri Kríži. V južnejšej časti je to materská škola na Ušiakovej, o niečo ďalej súkromná materská škola s verejným gymnáziom na Bilikovej ulici.
Spojenie MHD
Skvelé prepojenie s inými časťami vďaka električke č. 4, ale aj autobusom č. 20, 23, 83 a 84.
Vzdialenosť do centra
Napriek odľahlosti Dúbravky, je táto miestna časť vynikajúco prepojená s centrom vďaka električkovej radiále so spojom č. 4 a celkovým trvaním cesty len 20 minút.

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Dúbravka - Podvornice

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.