No items found.
No items found.
Aj tento byt sme predali #bezprovízie a ušetrili klientovi tisíce
chcem ušetriť
Aj tento byt sme prenajali #bezprovízie a ušetrili klientovi stovky eur
chcem ušetriť

Priestranný byt s výhľadom na zelenú Dúbravku na Galbavého ul.

1.

Príjemný výhľad na západnú časť starej Dúbravky a kopce Devínskej Kobyly.

2.

Detské ihrisko pred domom a výborná občianska vybavenosť, potraviny Billa a Lidl do 5 minút peši.

3.

Priestranná dispozícia so samostatnou kuchyňou a dennou časťou (spálňa a obývacia časť).

Cena nájmu

109900

/ mesiac

Cena nájmu

109900

/

mesiac

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné napíšte nám.

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Byt sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Cena nehnuteľnosti

109900€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie
1 izbový
Poschodie
4
prízemie
/
12
Podlahová pl.
39.96
m2
Loggia
+
m2
Balkón
+
m2
Balkón
nie
Terasa
+
m2
Predzáhradka
m2
Zariadený
Čiastočná rekonštrukcia
Pivnica
+
1.4
m2
Energie
120
€/m
Možnosť dokúpiť parkovacie státie, cena:

Poznámka makléra

Tento útulný a dispozične dobre riešení 1 izbový byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome na Galbavého ulici v Dúbravke. Je vynikajúcou voľbou pre štartujúci mladý pár. Ponúka krásny výhľad, samostatnú kuchyňu a priestrannú predsieň, do ktorej nie je problém časom osadiť aj novšiu vstavanú skriňu a uskladniť tu prakticky takmer všetko vybavenie.

Všetko zariadenie, ktoré vidíte na fotkách sa ponúka ako súčasť kúpnej ceny a Vy tak s nasťahovaním nebudete mať žiadnu ďalšiu investíciu. Najprv sa zabývajte a následne sa pustíte do obmeny nábytku, aby ste si interiér prispôsobili svojím potrebám a predstavám.

Samotný bytový dom má rekonštrukciu spoločných priestorov za sebou, týkala sa aj vynovenia výťahov a veľkou výhodou sú kompletne nové stúpačky aj s odvetraním. Priestory pôsobia čisto a udržiavane, bezpečnosť zvyšuje aj kamera umiestnená pri hlavnom vstupe a vo vstupe do pivníc. Byt disponuje pivnicou, ktorá je kompletne vyprataná a ponechal sa tu pre Vás nový regál, ktorý Vám pomôže v organizácii sezónneho vybavenia. Fasáda, vrátane zateplenia a výmeny okien bola renovovaná pred 8 rokmi.

Rekonštrukcia samotného bytu sa konala pred siedmimi rokmi, pričom v tomto období majiteľ zrenovoval kúpeľňu a doprial bytu nové plávajúce podlahy, ktoré stále pôsobia novým dojmom. Kuchynská linka je staršieho dáta so samostatným sporákom a veľmi praktickou potravinovou komorou, ktorá bola typická pre tieto domy z konca 90tych rokov. Poteší aj chladnička, ktorá tu tiež zostáva ako súčasť vybavenia.

Kuchyňa má celkovú výmeru 8.6m2 a je naozaj vzdušná, zmestí sa sem aj plnohodnotné jedálenské sedenie a pri rannej káve oceníte výhľad na zelené kopce.

Hlavným benefitom je však lokalita, pričom tá ponúka všetko čo si len dokážete predstaviť. Lákadlom sú prechádzky v lesoparku so vstupom do lesného prostredia len kúsok za domom. Potraviny LIDL či Billa sú doslova cez cestu a rovnako to platí aj pre lekáreň. Do centra sa dostanete za necelých 20 minút mestskou hromadnou dopravou zo zastávky Švantnerova. Teraz už aj komfortnejšie, po vynovenej električkovej radiále.

Čoraz viac bude však väčším lákadlom nákupne centrum Bory a rovnomenná novovznikajúca mestská časť, kde aktuálne developer územia umiestnil aj jednu z najmodernejších nemocníc. Dúbravka predstavuje perspektívnu lokalitu po stránke zhodnotenia investície do nehnuteľnosti. Pre svoju voľnú zástavbu v kombinácii s výhľadmi a dobrou infraštruktúrou je terčom aj pre ďalšie nové výstavby. Nezmeškajte príležitosť vlastniť 1 izbový byt o slušnej výmere v jej samom centre.

Čítať ďalej
Rok kolaudácie
Poplatky správcovi
120
€ / m
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Panel
Ústredné vykurovanie
Bez kotolne
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
+
1.4
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Radiátory
Terasa
m2
Parkovanie
Verejné
No items found.
Aktivity
Turistika či oddych v lesoparku a prostredí Devínskej Kobyly, pre aktívnych cyklistov ale aj rodinné posedenia, športové centrá, zimný a futbalový štadión, plaváreň a iné.
Potraviny
Nájdete zástupcov najväčších potravinových reťazcov ako Tesco, Billa či Lidl sústredené pozdĺž Saratovskej ulice ako osy tejto štvrte.
Zdravotné služby
Najviac ich nájdete v na pešo dostupných obchodných centrá OC Saratov alebo Dubrawa, a čoskoro aj v novej nemocnici na Boroch.
Školy
Najväčším súborom je komplex na Nejedlého ulici, ktorý spája materskú školu so základnou školou a moderným športovým areálom. Deti však môžu navštevovať aj materskú školu na Ožvoldíkovej ulici, či ďalšiu so základnou školou Pri Kríži. V južnejšej časti je to materská škola na Ušiakovej, o niečo ďalej súkromná materská škola s verejným gymnáziom na Bilikovej ulici.
Spojenie MHD
Skvelé prepojenie s inými časťami vďaka električke č. 4, ale aj autobusom č. 20, 23, 83 a 84.
Vzdialenosť do centra
Napriek odľahlosti Dúbravky, je táto miestna časť vynikajúco prepojená s centrom vďaka električkovej radiále so spojom č. 4 a celkovým trvaním cesty len 20 minút.

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Dúbravka - Podvornice

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.