No items found.
No items found.
Aj tento byt sme predali #bezprovízie a ušetrili klientovi tisíce
chcem ušetriť
Aj tento byt sme prenajali #bezprovízie a ušetrili klientovi stovky eur
chcem ušetriť

3i byt pri hrádzi v obľúbenej lokalite

1.

Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou a skvelou dostupnosťou.

2.

Široká paleta možností na rekreáciu a trávenie voľného času.

3.

Výborné dopravné napojenie na obchvat a mhd.

Cena nájmu

174900

/ mesiac

Cena nájmu

174900

/

mesiac

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné napíšte nám.

Byt sme prenajali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Byt sme predali rýchlosťou blesku, ak hľadáte niečo podobné zadajte nám dopyt nižšie.

Poďme na to

Cena nehnuteľnosti

174900€

Objem vlastných prostriedkov
20000€
Splatnosť úveru v rokoch

Výsledná splátka hypotéky

869

Overiť si financovanie
3 izbový
Poschodie
4
prízemie
/
5
Podlahová pl.
65.37
m2
Loggia
+
3.5
m2
Balkón
+
m2
Balkón
nie
Terasa
+
m2
Predzáhradka
m2
Zariadený čiastočne
Čiastočná rekonštrukcia
Pivnica
+
1.2
m2
Energie
€/m
Možnosť dokúpiť parkovacie státie, cena:

Poznámka makléra

Len málokedy sa objaví na trhu ponuka, ktorá ponúka polohu v susedstve vyhľadávanej rekreačnej trase a zároveň disponuje dobrým napojením do centra mesta. Z Medveďovej ulice Vám to k električke (Farského zastávka) zaberie 15 minút a k bližšej zastávke autobusovej hromadnej dopravy (zastávka Ekonomická univerzita) len tretinu z toho - 5 minút. Za cenu o niečo dlhšej prechádzky k električke, ktorá Vás spája s centrom a prakticky zvyškom mesta (pohodlná preprava bez zdržaní), získate okamžitý prístup na Petržalskú hrádzu na západnom brehu rieky Dunaj. Ide o vyhľadávaný cyklochodník pre aktívny relax ako je bicyklovanie, behanie či korčuľovanie. Okrem iného ide o stabilizovanú lokalitu vez ďalšej výstavby s kvalitnou infraštruktúrou. Popri množstve služieb sú to práve 2 základné školy, 2 gymnázia a ekonomická fakulta, ktoré v prípade mladých rodín do budúcna oceníte. Samotný byt sa nachádza na ideálnom 4/5 poschodí v zateplenom a pekne renovovanom dome na príjemne pôsobiacej Medveďovej ulici. Vchod 14 je od rušnej Dolnozemskej cesty tienený zástavbou bytových domov cez ulicu a tak sa hluku báť nemusíte. Po dispozičnej stránke ide o typickú, ale obľúbenú dispozíciu z konca 90 rokov. Byt pozostáva zo vstupnej haly s priestranným šatníkom a sociálnym zázemím (tvorí ho samostatná toaleta oddelená od priechodnej kuchyne). Po pravej strane po vstupe máte koridor do oddelenej kuchyne s jedálenským kútom a spálňou. Pred sebou máte vstup do obývacej miestnosti s prístupom na zasklenej loggie. Po ľavici máte najväčšiu spálňu orientovanú na západ. Denná časť s druhou z dvoch spálni je orientovaná na východ. Interiér je kompletne zariadený a hnuteľný nábytok je zahrnutý v kúpnej cene. Zariadenie zahŕňa plastové okná, plávajúce podlahy v byte, vstavané skrine, postele a v obývačke výkonnú klimatizáciu. Kuchynská linka so spotrebičmi (umývačka riadu, rúra, sporák, chladnička, jedálenské sedenie). Vo väčšej spálni oceníte priestrannú vstavanú skriňu s manželskou posteľou. V tej menšej sa nachádza jednolôžková posteľ a pracovný stôl. V kúpeľni je umiestnená vaňa a kúpeľňový nábytok. Ako sme uviedli v úvode, bytový dom sa nachádza vo výbornej lokalite, s kompletnou občianskou vybavenosťou. Neďaleko je stredisko Ovsište s mnohými obchodmi a prevádzkami. V rámci rekreácie a športu môžete využiť tenisové kurty, futbalové ihrisko, hokejový štadión a v susedstve sa nachádza aj vyhľadávaná Petržalská hrádza. Okrem dobrého napojenia na MHD do centra je to aj obchvat, na ktorý sa dostanete do 5 min. Po dokončení D4R7 sa rýchlo napojíte aj na južné smery. Neďaleko sa nachádza aj Poliklinika Šusteková.
Čítať ďalej
Rok kolaudácie
Poplatky správcovi
€ / m
Výťah
Áno
Nie
Materiál
Panel
Ústredné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Vlastné vykurovanie
Pivnica
+
1.2
m2
Byt disponuje plynom
Mediátor
Radiátory
Terasa
m2
Parkovanie
Verejné
No items found.
Aktivity
Široké možnosti najmä v okolí Chorvátskeho ramena: behanie, bicyklovanie, korčuľovanie, futbal, hokej, tenis, posilňovanie, po dobudovaní Nového Lida to bude aj bezprostredne dostupná vodná plocha. Množstvo aktivít sa realizuje aj v Sade Janka Krála a pridruženom obchodnom centre Aupark.
Potraviny
Jadrom zóny sú potraviny Billa na Muchovom námestí a Lidl na križovatke Furdekovej a Šustekovej. Menšie potraviny dopĺňajú prevádzky Délia a Malina v areáli Vodotiky, či Terno v južnej časti na Wolkrovej ulici.
Zdravotné služby
Najviac ambulancii je sústredených v Poliklinike Šusteková, prevádzky lekárne však nájdete aj na Lužnej ulici, či v Bille alebo na Muchovom námestí.
Školy
Dobrá infraštruktúra je zabezpečená 3 materskými školami, pre východnú časť Hájov je to materská škola na Šustekovej a Lachovej, na náprotivnej strane materská školy na Pifflovej a Černyševského. Základné školy susedia s materskými na Lachovej, Macharovej a Černyševského, pričom ich dopĺňa súkromná umelecká škola.
Spojenie MHD
Najviac využijete električku č. 3 zo zastávky Jungmannová alebo Furdeková, s jednou zastávkou do centra mesta a čoskoro aj smerom na Draždiak. Autobusy premávajú po Bosákovej ulici s pokračovaním na Jantárovú pričom ide o čísla 83,84,88, 92 a 99.
Vzdialenosť do centra
Po Starom meste Vám to peši nezaberie viac ako 15 minút, električkou je to len 1 zastávka.

S našou službou #bezprovízie
majiteľ pri predaji ušetrí

869

Koľko ušetríte Vy pri predaji?

Hodnota Vašej nehnuteľnosti
150 000 €
Výška odmeny RK
3 %
Výsledná provízia klasickej RK
4 500 €
S našou službou #bezprovízie ušetríte
3 502 €
Viac o lokalite a ešte viac ponúk

Petržalka - Háje

Preskúmať
Dohodnite si obhliadku
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.