Ako funguje realitná služba #bezprovízie - krok za krokom

Nie je Vám jasné ako funguje naša realitná služba #bezprovízie? V ktorom kroku prídeme nafotiť vašu nehnuteľnosť, alebo ako prebieha platba za náš balík? Prečítajte si nasledujúci text, ktorý zodpovie Vaše otázky.

Ďakujeme, tešíme sa novému odberateľovi.
Oops! Niečo sa pokazilo Skúste znova prosím.

Ako funguje realitná služba #bezprovízie - krok za krokom

Miroslav Kocúr
Realitný maklér

Nie je Vám jasné ako funguje naša realitná služba #bezprovízie? V ktorom kroku prídeme nafotiť vašu nehnuteľnosť, alebo ako prebieha platba za náš balík? Prečítajte si nasledujúci text, ktorý Vás prevedie celým postupom úspešného predaja nehnuteľnosti.

Prvý krok je na vás - dajte nám vedieť, že sa chystáte predávať nehnuteľnosť. Kontaktujte nás buď telefonicky, alebo cez kontaktný formulár dostupný na našom webe. Následne si s Vami dohodneme termín prvej obhliadky (tzv. nábor). Na vašu nehnuteľnosť príde pridelený maklér a fotograf. Kým fotograf nafotí Váš dom/byt/pozemok, maklér si s Vami prejde postup predaja a technický a právny stav nehnuteľnosti.

Do 48 hodín pripravíme virtuálnu obhliadku, fotografie a inzerát s textom, ktorý Vám následne pošleme na schválenie. A to všetko online.

V prípade, že sa Vám naše spracovanie páči a schválite ho na zverejnenie, vystaví sa Vám prvá faktúra na sumu 499 eur a obhliadky môžu začať.

V tejto cene je zahrnutá inzercia na všetkých portáloch, každodenná platená aktualizácia, sponzoring - buď na FB alebo google.ads (podľa usúdenia marketéra) a 3x TOPovanie premium na portáli nehnutelnosti.sk.

Okrem toho máte po celý čas online prístup do profilu vašej nehnuteľnosti, kde vidíte termíny obhliadok a aj mená záujemcov. O každej obhliadke ste notifikovaný e-mailom. Rovnako máte prístup k návštevnosti inzerátu, aby ste mali prehľad o výkone nášho marketingového tímu.

V cene služby je neobmedzený počet obhliadok, postará sa o ne náš skúsený maklér. Samozrejme našou prioritou je, aby sa nehnuteľnosť predala za čo najkratší čas a čo najvyššiu cenu.

Po nájdení kupujúceho a podpise rezervačnej zmluvy sa vystavuje druhá faktúra na sumu 499 eur (buď sa uhrádza bankovým prevodom, alebo sa započítava zo zloženej zálohy kupujúceho). Túto sumu platíte len v prípade, že nehnuteľnosť predáme.

Táto suma zahŕňa prípravu rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy, právne poradenstvo, elektronické podanie notárom, správne poplatky katastra, asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií.

Celková cena realitnej služby je 998,-Eur a už neplatíte žiadnu províziu.

Ak ste v tomto texte nenašli odpoveď na vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať. 


Ďalšie články.

Chcem predať #bezprovizie

Dohodnite si nezáväznú obhliadku a my Vám do 24 hodín spracujeme inzerát

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.