Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie

Ako funguje realitná služba #bezprovízie - krok za krokom

Nie je Vám jasné ako funguje naša realitná služba #bezprovízie? V ktorom kroku prídeme nafotiť vašu nehnuteľnosť, alebo ako prebieha platba za náš balík? Prečítajte si nasledujúci text, ktorý zodpovie Vaše otázky.

Nie je Vám jasné ako funguje naša realitná služba #bezprovízie? V ktorom kroku prídeme nafotiť vašu nehnuteľnosť, alebo ako prebieha platba za náš balík? Prečítajte si nasledujúci text, ktorý Vás prevedie celým postupom úspešného predaja nehnuteľnosti.

Prvý krok je na vás - dajte nám vedieť, že sa chystáte predávať nehnuteľnosť. Kontaktujte nás buď telefonicky, alebo cez kontaktný formulár dostupný na našom webe. Následne si s Vami dohodneme termín prvej obhliadky (tzv. nábor). Na vašu nehnuteľnosť príde pridelený maklér a fotograf. Kým fotograf nafotí Váš dom/byt/pozemok, maklér si s Vami prejde postup predaja a technický a právny stav nehnuteľnosti.

Do 48 hodín pripravíme virtuálnu obhliadku, fotografie a inzerát s textom, ktorý Vám následne pošleme na schválenie. A to všetko online.

V prípade, že sa Vám naše spracovanie páči a schválite ho na zverejnenie, vystaví sa Vám prvá faktúra na sumu 499 eur a obhliadky môžu začať.

V tejto cene je zahrnutá inzercia na všetkých portáloch, každodenná platená aktualizácia, sponzoring - buď na FB alebo google.ads (podľa usúdenia marketéra) a 3x TOPovanie premium na portáli nehnutelnosti.sk.

Okrem toho máte po celý čas online prístup do profilu vašej nehnuteľnosti, kde vidíte termíny obhliadok a aj mená záujemcov. O každej obhliadke ste notifikovaný e-mailom. Rovnako máte prístup k návštevnosti inzerátu, aby ste mali prehľad o výkone nášho marketingového tímu.

V cene služby je neobmedzený počet obhliadok, postará sa o ne náš skúsený maklér. Samozrejme našou prioritou je, aby sa nehnuteľnosť predala za čo najkratší čas a čo najvyššiu cenu.

Po nájdení kupujúceho a podpise rezervačnej zmluvy sa vystavuje druhá faktúra na sumu 499 eur (buď sa uhrádza bankovým prevodom, alebo sa započítava zo zloženej zálohy kupujúceho). Túto sumu platíte len v prípade, že nehnuteľnosť predáme.

Táto suma zahŕňa prípravu rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy, právne poradenstvo, elektronické podanie notárom, správne poplatky katastra, asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií.

Celková cena realitnej služby je 998,-Eur a už neplatíte žiadnu províziu.

Ak ste v tomto texte nenašli odpoveď na vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať. 


Pokračujte v čítaní

Zostaňte v obraze

Prehľad najnovších správ z realitného a hypotekárneho trhu raz do mesiaca