Ako v priemere klientom na provízii ušetríme 2435€?
#bezprovízie
Ako v priemere ušetríme 2435€?
#bezprovízie
01.
Svetlo v interiéri
Odporúčame v interiéri rozsvietiť čo najviac svetiel a rovnako aj odrhnúť závesy a vytiahnuť žalúzie. Svetlo dodáva interiéru rozmer a farbu. Inzeráty, ktoré majú na fotkách dostatok svetla majú vyššiu návštevnosť ako tie bez.
02.
Kuchynská linka
Kuchynská linka je dominantou priestoru kuchyne a je hlavným objektom na fotografiách. Odporúčame vypratať je povrch aby krásne vynikla bez rušivých elementov v podobe riadu či potravinových dóz.
03.
Kúpeľňa
Tak ako v prípade kuchyne, ide o osobitú časť interiéru, ktorá vyniká svojím vzhľadom a štýlom. Doprajte svojej kúpeľni priestor pre vyniknutie na fotkách a schovajte počas fotenia osobné veci ako uteráky, šampóny či kefky.
04.
Nadobúdacia zmluva
Viac o tom, čo je nadobúdacia zmluva a za akým účelom ju potrebujeme nájdete TU. Čerpáme z nej napríklad informácie o výmere nehnuteľnosti.
05.
Osobné fotografie
Počas náboru snímame virtuálnou kamerou 3D záznam priestoru, z ktorého sa následne generuje prehliadka, ktorou sa záujemci vedia prejsť po nehnuteľnosť. Ak si však neprajete aby si pozerali Vaše rodinné fotografie či iné osobné veci, odporúčame ich pred náborom schovať.