Ako funguje predaj #bezprovizie

1.

Dohodnite si obhliadku ZADARMO

Poraďte sa s našim realitným maklérom, ktorý príde až k Vám domov. Okrem iného Vám vypracuje aj cenové odporúčanie, vo forme našej cenovej mapy. ZADARMO.

2.

Dostaneme Vás do virtuálnej reality.

Na prvej obhliadke alebo "nábore", sa okrem oboznámenia s nehnuteľnosťou spraví aj profesionálna fotodokumentácia a virtuálna prehliadka.

3.

Spustiť predaj je otázkou 1 kliku.

U nás nepodpisujete žiadne zmluvy o sprostredkovaní. Prihlásite sa do svojho profilu nehnuteľnosti, kde nájdete spracovanie inzerátu.

4.

Na obhliadku len preverení klienti.

Záujemcovia majú možnosť využiť naše virtuálne obhliadky. Financovanie si preveríme bonitným dotazníkom a ten preskúma náš hypotekárny tím.

5.

O realizáciu sa postará právny tím.

Máme za sebou viac ako 1200 realizácií a garantujeme bezpečný a rýchly proces, v ktorom budete mať dokonalý prehľad. Už žiadne mystérium.

Zhrnieme si to?

Realitný balík je najobľúbenejší u klientov

Často kladené otázky

Sme online, neváhajte sa nás spýtať cez live chat

Na čo mi je cenová mapa?

Ako každý iný projekt aj predaj nehnuteľnosti je nutné do bodky naplánovať a určiť si bojový plán. S dobrou stratégiou dokážete predať rýchlejšie a za najvyššiu možnú cenu. S cenovou mapou získate prehľad o trhovej cene a konkurenčných ponukách.

Ako prebieha platba 998€?

Na prvej obhliadke ste spoznali nášho makléra a do 24 hodín sme Vám doručili spracovanie inzerátu. Vy rozhodnete, či predaj zverite nám. Ak áno, vystavíme Vám faktúru na prvú polovicu v sume 499€ a druhú polovicu zaplatíte až po predaji.

Ako dlho sa predaju budete venovať?

V cene služby je neobmedzený počet obhliadok a doba inzercie Vašej nehnuteľnosti na všetkých portáloch. Náš marketingový tím pracuje však na tom, aby sa nehnuteľnosť predala za čo najkratší čas.

Máte skryté poplatky?

Okrem poplatku za Realitnú pomoc je v systéme ALEX možné doobjednať aj balíky pre podporu predaja ako je napríklad Topovanie a sponzoring na sociálnych sieťach. V cene Realitnej pomoci už máte samozrejme zahrnutý aj základný marketing.

A neplatím žiadnu províziu?

Naša realitná pomoc pri predaji nehnuteľnosti nie je postavená na percentuálnej odmene = provízii z predaja. Poskytujeme komplexný servis za jednorázový poplatok bez nároku na províziu. Vy tak šetríte nemalý peniaze a získavate za svoje peniaze ďaleko viac ako u bežnej realitnej kancelárie.

Kto sa bude starať o predaj nehnuteľnosti?

Na prvú obhliadku alebo nábor, príde na nehnuteľnosť fotograf, ktorý dostane Vašu nehnuteľnosť do virtuálnej reality a realitný maklér, ktorý s Vami nastaví stratégiu predaja. Následne sa bude venovať aj obhliadkám a práci s klientami.

Na ktorých portáloch inzerujete?

Spravili sme si prieskum návštevnosti a konverzii z jednotlivých portálov a pokrývame všetky s návštevnosťou nad 25.000 ľudí mesačne. V tomto príspevku zistíte aké portále sem patria. Denne prebieha kontrola a aktualizácia inzerátov.

Ako máte vyriešený právny servis?

Čo by sme boli za realitnú agentúru keby sme nemali tím právnikov a advokátov. Tí Vám pod dohľadom manažéra, ktorý je s Vami celý čas v kontakte, dodajú kompletnú zmluvnú dokumentáciu a rovnako sa postaráme aj o poplatky na katastri, notára a ďalšie.